• ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

  Інформація про Запорізький національний університет

  Рік заснування – 1930

  Рівень акредитації– ІV

  Поштова адреса – 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

  Телефон/факс: (061) 764-45-46

  Телефон приймальної комісії: (061) 764-67-53

  Електронна адреса:sekr@znu.edu.ua

  Веб-сайт: http:// www.znu.edu.ua

  Освітньо-кваліфікаційні рівні: бакалавр, спеціаліст, магістр

  Запорізький національний університет – шлях до успіху

  Створений ще у 1930 році, наш навчальний заклад пройшов довгий шлях: інститут народної освіти – педагогічний інститут професійної освіти – державний педагогічний інститут – державний університет – національний університет.

  До свого 80-річного ювілею виш підійшов зі значними здобутками. На сьогодні Запорізький національний університет – це вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, яку він успішно підтвердив у 2010 році.

  Він – справжній центр освіти і науки, один із найвідоміших класичних університетів України. З 1996 університет перейшов на триступеневе навчання: підготовку бакалаврів, спеціалістів і магістрів.

  У 2010 році за рейтингами чотирьох незалежних видань ЗНУ увійшов до 25 найкращих вишів України. При складанні цих рейтингів одним із найважливіших критеріїв була думка роботодавців щодо рівня підготовки молодих спеціалістів. Однією із причин такої високої оцінки є те, що на ринку праці перевага надається власникам дипломів державного закладу з багаторічними традиціями.

  Але це – далеко не всі складові успіху Запорізького національного.

  1. Науковий потенціал

  Науковий потенціал ЗНУ – один із найпотужніших у Запорізькому регіоні. Це – його найголовніший здобуток,що формувався протягом десятиліть. Зокрема, серед його викладацького складу – 42 професори та доктори наук та понад триста кандидатів наук. За останні п’ять років відбувся справжній прорив у підготовці наукової зміни: усе більше випускників вишу вступають до аспірантури з тим, щоб залишитись в рідному університеті вже як викладачі. Наукові школи, що діють на базі нашого вищого навчального закладу, відомі далеко за межами України. Крім того, Запорізький національний університет активно залучає до навчального процесу як провідних вітчизняних фахівців, так і відомих закордонних науковців. Постійними гостями університету є діячі культури, представники соціального та політичного життя країни, успішні люди, чиї лекції користуються незмінним успіхом у студентів. Кожного року в Запорізькому національному відбувається близько 200 різнорівневих наукових конференцій. Студенти та викладачі вишу активно беруть участь у наукових заходах всеукраїнського та міжнародного значення. Сьогодні до структури ЗНУ входять 17 факультетів, 59 кафедр, Нікопольський інститут, Кримський факультет, Центр інтенсивного вивчення іноземних мов, Центр бізнес-освіти, Економіко-правничий коледж, Торговий коледж. Усе це забезпечує здобуття якісної вищої освіти.

  2. Стратегія розвитку

  На сьогодні в Запорізькому національному університеті цілеспрямовано впроваджується сучасна система навчання відповідно до вимог Болонського процесу, яка відрізняється від традиційної більшою демократичністю, зацікавленістю студентів у результатах свого навчання. Крім того, вона відкриває для студентів і викладачів нові досить привабливі перспективи. Завдання колективу ЗНУ – зробити так, аби випускник цього ВНЗ міг відчувати себе на рівні зі спеціалістами, які вчилися на Заході, знайти собі достойну роботу не лише в Україні, а й за кордоном.

  До пріоритетних напрямів розвитку ЗНУ – розвиток і поглиблення міжнародних наукових та навчальних зв’язків. Наш університет співпрацює з багатьма іноземними ВНЗ, бере участь у різноманітних міжнародних проектах. Відбувається активний обмін досвідом із колегами з США, Великобританії, Болгарії, Нідерландів, Польщі, Австрії, Франції, Німеччини, Норвегії. На базі ЗНУ діє українсько-німецький «Центр співробітництва Запоріжжя-Магдебург» (Німеччина) та філія Гете-іституту (регіональний центр з вивчення німецької мови. Наші студенти активно беруть участь у програмі отримання подвійного диплому Університету дю Мен (Франція). Він дозволяє фахівцям не мовних факультетів, таких як математичний, фізичний, біологічний брати участь у обміні викладачами та студентами. Кілька наших студентів вже отримували стипендії та перебували на стажуванні протягом одного місяця в університеті Дю Мен у Франції. І отримали хороші результати. Ми домовляємось про те, що наші фахівці спільно з фахівцями з Дю Мен будуть керувати науково-дослідною роботою і разом здійснювати підготовку якісних дипломних проектів.

  Ще один міжнародний проект ЗНУ – проект співпраці з посольством США в Україні. Завдяки цьому проекту ми змогли отримати фінансування, яке дозволило відкрити на базі ЗНУ американський ресурсний центр. Його завдання – перепідготовка вчителів регіону. Ми отримали літературу, всі необхідні технічні засоби. Цей проект завершився цього, 2010 року, але на цьому наша співпраця з посольством США не закінчується. Ми чекаємо на волонтерів із Корпусом миру і на фахівців, які приїдуть до нас на 2 роки викладати англійську мову і літературу.

  При цьому ми переконані, що європейський стандарт не означає якоїсь одноманітності. Ми зберігаємо найкращі риси вітчизняної системи освіти.

  3. Матеріально-технічна база

  Крім того, серед основних переваг Запорізького національного університетудобре розвинена матеріально-технічна база. Наукова бібліотека ЗНУ — одна з найкращих в області. ЇЇ книжковий фонд становить понад 1 млн. примірників. Матеріально-технічна база ЗНУ включає комп’ютерні лабораторії, лінгафонні кабінети, конференц-зали, електрону бібліотеку, 11 комп’ютерних класів із виходом в Інтернет та можливістю проводити он-лайн конференції. Крім того в Запорізькому національному діють навчальні лабораторії з природничих дисциплін, оснащені сучасним обладнанням, гімнастичні та тренажерні зали, навчальні студії з радіо- й тележурналістики. До послуг студентів – 4 гуртожитки, база відпочинку на Азовському морі, профілакторій на острові Хортиця.

  4. Додаткові освітні можливості

  Перед студентами ЗНУ розкриваються й додаткові освітні можливості.

  Один з пріоритетів Запорізького національного – залучення до активного наукового пошуку студентів з молодших курсів. В ЗНУ діє Наукове товариство студентів та аспірантів. Тут усі бажаючі можуть подолати перші сходинки наукової кар’єри ще під час студентських років.

  При Запорізькому національному університеті працюють факультети довузівської підготовки та післядипломної освіти. Для тих, хто бажає продовжити навчання та присвятити своє життя науці, — аспірантура та докторантура.

  Інноваційні методики, індивідуальний підхід до кожного, можливість навчатися та працювати за кордоном пропонує Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ.

  В Центрі бізнес-освіти ЗНУ ви можете здійснити професійну перепідготовку та взяти участь в семінарах за найрізноманітнішими напрямами. По закінченні навчання надається свідоцтво державного зразка Запорізького національного університету.

  Також наші студенти можуть брати участь у міжнародних студентських проектах, безкоштовно стажуватись за кордоном, отримувати стипендії Президента України, Кабінету Міністрів України та різних грантів.

  5. Яскраве студентське життя

  До того ж, для студентів Запорізького національного університету роки навчання стають справді незабутніми. Адже усі охочі можуть успішно поєднувати навчання з творчістю, займаються спортом, здійснювати відпочинок у профілакторіях, на базах відпочинку тощо.

  В ЗНУ працюють студентський клуб культури, спортивний клуб. Діють творчі студії – літературні, співочі, танцювальні та спортивні секції. Кожного року факультетські команди КВК змагаються за кубок ректора. У Запорізькому національному проходить конкурси та концерти на будь-який смак – від «Міс ЗНУ» до «Рок-вулику». Все, щоб повністю розкрити творчий потенціал студента.

  Серед стратегічних планів університету – подальший рух до європейських стандартів освіти шляхом втілення новітніх технологій та інформатизації навчального процесу. Серед наших випускників – відомі бізнесмени, політики, перекладачі, журналісти, науковці, спортсмени, викладачі.

  Сьогодні ми можемо впевнено стверджувати, що ЗНУ – це українська освіта за європейськими стандартами.

  Факультети та напрями підготовки

  Освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»

  Факультет Напрями підготовки
  Математичний
  Фізичний
  Економічний
  Історичний
  Біологічний
  Філологічний
  Факультет іноземної філології
  Юридичний
  Факультет фізичного виховання
  Факультет соціальної педагогіки та психології
  Факультет менеджменту
  Факультет соціології та управління
  Факультет журналістики

  ФАКУЛЬТЕТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

  Деканат знаходиться за адресою:

  вул. Жуковського, 55а (VI корпус ЗНУ), к. 110,111,109

  Тел.:(061) 764-31-26

  Факультет післядипломної освіти запрошує бакалаврів, спеціалістів, магістрів із метою одержання кваліфікації та другого диплома за напрямами підготовки: “Фінанси”; “Облік і аудит”; “Менеджмент організацій”; “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”; “Економічна кібернетика”; “Правознавство”; “Соціальна робота”; “Фізична реабілітація”; “Олімпійський та професійний спорт”; “Історія”; “Журналістика”; “Біологія”.

  Термін  навчання:

  1 рік – вечірня форма навчання;
  2 роки – очно-заочна;
  3 роки – вечірня форма (для напряму підготовки “Правознавство”).

  Можливе навчання за індивідуальним графіком та дистанційно. Вступних іспитів та співбесіди немає.   Після закінчення навчання слухачам видається Диплом про перепідготовку державного зразка про вищу освіту.

  Перелік документів для прийому:

  – заява (бланк в приймальній комісії ФПО);
  – диплом про вищу освіту та додаток (оригінал та копію, що завірена нотаріусом);
  – для студентів – довідка з відділу кадрів, що вони є студентами 5-го курсу денної форми навчання та 6-го курсу заочної форми навчання;
  – копія паспорта (1,2 та 11 сторінки);
  – 4 фотокартки розміром 3х4;
  – медична довідка (форма 086-У).

  Паспорт пред’являють особисто при укладанні договору.

  ФАКУЛЬТЕТ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

  Адреса: вул. Жуковського 66а (ІІ корпус ЗНУ), к. 204

  Тел.: (0612) 764-50-24, 213-87-34

  Основні напрямки діяльності факультету:

  • підвищення рівня підготовки слухачів для вступу до вузу на основі використання кадрового і матеріального потенціалу університету;
  • вивчення та розробка проблеми наступності та організація ранньої професійної орієнтації серед слухачів факультету за участю провідних спеціалістів університету;
  • пошук та робота з обдарованими дітьми з регіонів України;
  • підготовка учнівської молоді з різними строками і формами навчання;
  • допрофесійна підготовка старшокласників з поглибленим вивченням ряду навчальних дисциплін, спецкурсів за авторськими програмами.

  Філії ЗНУ

  Кримський факультет

  Криворізький факультет

  Нікопольський інститут ЗНУ

  Економіко-гуманітарний факультет ЗНУ у м. Мелітополі

  Підрозділи Запорізького національного університету:

  Центр інформаційних технологій

  Центр бізнес-освіти

  Ресурсний центр американознавства

  Регіональний навчально-науково-виробничий центр «Екологія»

  Центр незалежних соціологічних досліджень

  Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

  ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

  Відповідальний секретар приймальної комісії: Бакаленко Ірина Миколаївна.

  Адреса:69000, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 А, ЗНУ, ІІ навчальний корпус, 1 поверх, ауд. 115
  Телефон: (061) 764-67-53
  http://web.znu.edu.ua/pk/
  e-mail: pk@znu.edu.ua

  КОЛЕДЖІ ЗНУ

  При ЗНУ діють:

  • Економіко-правничий коледж
  • Торговий коледж

  ЕКОНОМІКО-ПРАВНИЧИЙ КОЛЕДЖ Запорізького національного університету запрошує випускників 9-11 класів до навчання за спеціальностями:

  • туристичне обслуговування
  • правознавство
  • фінанси і кредит
  • бухгалтерський облік
  • організація виробництва
  • розробка програмного забезпечення
  • фізичне виховання

  Форма навчання денна

  Приймальна комісія працює за адресою:

  м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66-а, II корпус ЗНУ,к.217
  Телефон для довідок: (061) 218-75-39
  e-mail: epk@znu.edu.ua

  Конкурсний відбір вступників проводиться:

  • з української мови (для всіх спеціальностей)
  • з математики («Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Розробка програмного забезпечення», «Організація виробництва»)
  • з історії України («Правознавство»)
  • з історії України або географії («Туристичне обслуговування»)
  • творчий конкурс з фізичної підготовки («Фізичне виховання»)

  Вступники на базі 11 класів зараховуються за результатами зовнішньо незалежного оцінювання навчальних досягнень, підтверджені сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти.

  Вступники подають документи:

  • заяву;
  • документ державного зразка про базову середню освіту (9 клас) або повну середню освіту (11 клас);
  • сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії), що відповідають переліку вступних випробувань;
  • медичну довідку за формою 086-о, копію довідки про щеплення;
  • паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорту);
  • військовий квиток (посвідчення про прописку до призивної дільниці);
  • 6 фотокарток розміром 3Х4.

  ТОРГОВИЙ КОЛЛЕДЖ

  Торговий коледж ЗНУ запрошує на навчання випускників 9-11 класів за спеціальностями:

  Напрями підготовки:

  Для вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти

  • Товарознавство та комерційна діяльність
  • Бухгалтерський облік
  • Виробництво харчової продукції

  Торговий коледж запрошує на І курс випускників 9-х, 11-х класів та  випускників професійно-технічних навчальних закладів (на старші курси).

  Вступні випробування

  На базі 11 класів – можна вступити за результатами конкурсу сертифікатів незалежного тестування:

  • з української мови і літератури;
  • з математики або хімії (за вибором абітурієнта).

  На базі 9 класів  –  за результатами вступних випробувань:

  • з української мови (диктант)
  • з математики (тестування).

  На базі професійно-технічних навчальних закладів (на 2 курс):

  • за результатами співбесіди.

  Прийом документів здійснюється:

  • на денну форму навчання   –  з 29 червня по 5 серпня;
  • на заочну форму навчання –  з 15 липня  по 15 серпня.

  Документи для вступу:

  1. Заява
  2. Документ державного зразка про повну загальну освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень або документ про базову загальну середню освіту) і додатки до нього.
  3. Медичну довідку за формою 086-О
  4. 6 фотокарток розміром 3 х 4 см.
  5. Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти.
  6. Копія паспорта (свідоцтво про народження).
  7. Копія військового квитка (посвідчення про прописку допризовної дільниці).

  Адреса:
  м. Запоріжжя,
  вул. Героїв Сталінграда, 1
  зупинка транспорту “пл. Пушкіна” або “Трампарк”
  Тел.: (0612) 62-40-31, 62-71-13

© 2010 «Міжнародний благодійний
фонд імені Ярослава Мудрого »
Разработка сайта -
Activemedia
играть онлайн гта5 игра спанч боб губка квадратные штаны виагра купить онлайн онлайн игра копатель 2