• ЛІТОПИС ФОНДУ

    Деякі віхи історії

    Міжнародного освітнього фонду

    імені Ярослава Мудрого

    5 серпня 1994 року

    Міністерством юстиції України зареєстровано Міжнародний благодійний імені Ярослава Мудрого Фонд сприяння розвитку української національної школи. Президентом Фонду обрано Валентину Стрілько.

    Мета створення Фонду: залучення благодійних і власних коштів на підтримку розвитку різних типів української національної школи, дошкільних, позашкільних та вищих навчально-шкільних закладів, національно-освітніх науково-методичних центрів українського шкільництва, що здобули або здобувають визнання широкої педагогічної громадськості України.

    Основними завданнями фондує:

    Сприяння розширенню мережі україномовних навчально-виховних закладів відповідно до національного складу населення України, збільшенню їх кількості в місцях компактного проживання українців за кордоном. Прилученню всіх учасників навчально-виховного процесу до скарбів рідної мови, культури українського народу, його національних традицій.

    Розроблена програма-проект «Українська національна школа»

    (1995-2005р.р.)

    Визначальне положення у програмі – орієнтація підтримуваних Фондом шкіл – спілки профспілкових комітетів по формуванню у своїх вихованців національної громадянської позиції: «Кожен має глибоко усвідомлювати свою національну приналежність, своє Боже призначення жити задля свого добробуту й благополуччя і кращого майбутнього у власній країні».

    листопада 1994 року

    Фондом розроблені перші в Україні кроки у відновленні правди про Івана Мазепу. З ініціативи Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого та його коштом 6 листопада був відкритий пам’ятник гетьманові на його батьківщині в селі Мазепинцях на Білоцерківщині.

    27 лютого 1995 року

    Фонд звернувся до Уряду з пропозицією про спорудження пам’ятника Ярославу Мудрому в м. Києві.

    28 лютого1995 року

    Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого нагородив преміями переможців творчого конкурсу  студентів Українського державного медичного  університету О. Веденській, О. Устінович, Г. Шпак і ін.

    14 квітня 1995 року

    За підтримкою Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого в Українському державному медичному  університеті відбулася презентація книги «Історія Української культури».

    11-13 травня 1995 року

    Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого провів першу сесію «Українська національна школа: становлення і перспективи розвитку». Під час сесії відбулась презентація шкіл Фонду, які утверджують національні основи освіти в Україні. Проходила виставка робіт Фастівської школи народної майстерності.

    1996 рік

    В рамках реалізації програми «Українська школа ХХІ століття» проводяться різні заходи, зокрема сесія «Українська національна школа: становлення і перспективи розвитку». Підчас сесії відбулась презентація шкіл Фонду, які утверджують національні основи освіти України.

    1996 рік

    Протягом  року  Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого видруковано ряд методичних посібників для вищих навчальних закладів та середніх шкіл:

    • Навчальні завдання до тестів з фаху «Статут міжнародного суду»;
    • Навчальні завдання з англійської мови «Особливості мови комерційної документації і кореспонденції»;
    • «Серенада математиці» та інші.

    10-20 квітня 1996 року

    За сприянням Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого в «Українському домі» відбулась виставка «Народні ремесла» Луцької школи №11 – Центру естетичного виховання.

    11-12 квітня 1996 року

    «Український Дім». Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого проведена конференція на тему: «Освіта і культура ХІ ст. Діяльність Ярослава мудрого і сучасність».

    Під час конференції працюють виставки:

    • Художня кераміка «Святині древнього Києва»народної художниці Людмили Мешкової;
    • Цикл картин «Хрещення Русі» художниця Владислава Ісакова;
    • Будівельні матеріали Софії Київської;
    • Виставка дитячого малюнку.

    1996 рік

    Фондом  організована і проведена Всеукраїнська науково – практична конференція «Яка перспектива української освіти?» за участю представників освіти з 21 області України.

    1996 рік

    Спільно з телебаченням було започатковано цикл освітньої телепередачі «Урок для вчителя» – ведуча Президент Фонду Валентина Стрілько. Вона пропагує досвід кращих шкіл України, які співпрацюють з благодійним фондом. Більше 100 передач, які були в ефірі, знайшли широкі відгуки серед телеглядачів, бо висвітлюють актуальні питання становлення нової школи в Україні з новим змістом та методами навчання. Вона виходить виключно на кошти спонсорів, особливі труднощі у підготовці телепередач викликає відсутність знімальної техніки, яку фонд постійно орендує.

    1996 рік

    Фонд брав участь в організації міжнародної науково-практичної конференції «Семантика образу в культурі середньовічної Європи: Схід – Захід». По закінченню конференції видруковано збірники тезових викладів доповідей і повідомлень.

    17-18 квітня 1996 року

    Фондом була проведена міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта в Україні: реалії, тенденції, перспективи розвитку». У конференції брали участь вчені з України, Австрії, Польщі, Німеччини, Угорщини, Італії, Словаччини, Словенії, Чехії.

    20 червня 1996 року

    Газета «Медичні кадри» повідомила про вручення Валентиною Стрілько – президентом фонду,  посвідчень стипендіатів Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого відмінникам навчання Українського державного медичного університету.

    14-24 жовтня 1996 року

    Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого в рамках програми «Україна крізь тисячоліття» започатковує щорічний конкурс дитячих робіт на тему «Журавлині ключі покрови».

    30 вересня – 03 жовтня 1996 року

    Фонд брав участь в організації міжнародної науково-практичної конференції «Семантика образу в культурі середньовічної Європи; Схід – Захід».

    14 листопада 1996 року

    Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого та національний заповідник «Софія Київська» провели урочисту церемонію з нагоди вшанування традицій зв’язків Ярослава Мудрого з державами Європи: Великобританії, Греції, Данії, Німеччини, Норвегії, Польщі, Угорщини, Франції, Швеції.

    На заході послам зазначених країн були вручені цінні сувеніри (срібляник банку «Ажіо» – новостворена копія срібляника Ярослава Мудрого з високопробного срібла 925 проби вагою3,5г відповідно до технології давнього карбування), інформаційні листи «З глибини сивої давнини» про відносини між Україною-Руссю та відповідними державами і книга академіка П. Толочко «Володимир Святий. Ярослав Мудрий».

    14-15 листопада 1996 року

    Фондом проведена всеукраїнська науково-практична конференція «Яка перспектива української освіти?» за участю представників освіти з 21 області України, які прийняли звернення до Президента України, Голови Верховної  Ради України, Прем’єр-Міністра України та до працівників освіти України.

    23-30 квітня 1997 року

    Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого спільно з організацією Союз Українок Америки проведено конкурс для дітей та молоді на тему «Природа і ми».

    24 травня 1997 року

    В м. Києві було урочисто відкрито пам’ятник Великому князю Ярославу Мудрому, фінансування якого частково взяв на себе Фонд.

    13-24 червня 1997 року

    У Державному музеї  Т. Г. Шевченка за підтримки Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого проведена персональна виставка учениці випускного класу СШ № 200 Ярослави Шекери.

    24 червня 1997 року

    За підтримкою Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого проведені урочисті збори та ювілейний концерт на честь 5-річчя створення Окремого зразково – показового оркестру Національної гвардії України.

    07 серпня 1997 року

    Газета «Червоний гірник» в статті «Про наш турцентр і фонд імені Ярослава Мудрого» повідомила про спонсорську допомогу Тернівському центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді  Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого.

    22 серпня – 04 вересня 1997 року

    За підтримкою Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого проводилася творча виставка художника Бориса Михайлова (Академія МВС України).

    06 вересня 1997 року

    Газета «Голос Гуляйпілля» (статті «Старання депутата А.А. Єрмака») опублікувала про надання спонсорської допомоги Гуляйпільській допоміжній школі-інтернату народним депутатом України А.А. Єрмаком за сприянням Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого.

    1997 рік

    Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого створена програма «Здорові діти – здорова нація», спрямована на оздоровлення та лікування тяжкохворих дітей.

    21 січня 1997 року

    На сторінках газети «Освіта» було оголошено традиційний конкурс дитячих робіт «Журавлині ключі Покрови».

    07 жовтня 1997 року

    Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого в рамках програми «Україна крізь тисячоліття» проводить в різних містах України серію виставок про художників України.

    9 жовтня 1997

    На базі школи № 100 м.Києва було проведено конкурс “Журавлині ключі Покрови”. Були присутні представники з усіх областей України.

    11 жовтня 1997 року

    Газета «Голос Гуляйпілля» (стаття «Є справжні люди») повідомила  про надання спонсорської допомоги  для купівлі житла вчительці, вдові ліквідатора на ЧАЕС Жовніренка Петра Миколайовича,  Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого.

    17-18 жовтня 1997 року

    В СШ № 200(м. Київ, вул. Семешка, 9) Фондом проведена науково – практична конференція «Піднімайся, чайко – чураївно,  на веселих крилах дивини!», в конференції взяли участь 550 осіб. Під час конференції проходила виставка дитячих робіт «Журавлині ключі Покрови». У виставці приймали участь роботи 130 дитячих гуртків з різних міст та областей України, було виставлено понад тисячу робіт.

    19 грудня 1997 року

    Інститутом міжнародних відносин Національного університету ім. Тараса Шевченка спільно з Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого в рамках програми «Україна крізь тисячоліття» започатковується постійно діюча виставка художніх робіт в мистецькій галереї «ЯВА».

    19 лютого 1998 року

    За підтримкою Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого проводилася виставка «Сплетені коріння» (представлено роботи українських художників).

    1998 рік

    Допомога у виданні буклету «Школа імені В.О. Сухомлинського» с. Павлиш Кіровоградської області.

    1998 рік

    Допомога у виданні буклету «Путівник по державному педагогічно-меморіальному музею  В.О. Сухомлинського»  м. Кіровоград.

    1998 рік

    Концерт-презентація Президентського оркестру Національної  гвардії України підготовлений за підтримкою Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого.

    30 серпня 1998 року

    Допомога в організації і проведенні 30 річчя гімназії імені П.Г.Тичини.

    10-11 жовтня 1998 року

    Участь Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого в «Книжковій ярмарці», спонсорська допомога видавництвам.

    31 грудня 1998  року

    Газета «Літературна Україна» в статті «Хто житиме в Україні 2020 році» публікація про участь президента Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого Валентини Стрілько в обговоренні запропонованих зауважень і доповнень до проекту Закону «Про загальну середню освіту» і проблеми виховання культури здоров’я дитини.

    20 січня 1999 року

    Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого надана спонсорська допомога Пологівському районному будинку дитячої творчості у вигляді телетайпного апарату.

    лютий 1999 року

    За сприянням Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого відбулася виставка творів майстрині традиційного народного малярства Ярослави Шекери в Угорщині.

    16-17 травня 1999 року

    За підтримки Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого проведено акцію «Весняні мелодії Києва». Фонд безкоштовно забезпечив учасників акції саджанцями дерев і декоративними кущами.

    28 вересня 1999 року

    Спонсорська допомога. Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого – куплено житло майору міліції, учаснику ліквідації наслідків ЧАЕС –  О.Г. Жовніру.

    жовтень 2000 року

    Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого надана спонсорська допомога газеті «Пологівські вісті» з нагоди 70-річчя виходу першого номера.

    жовтень 2000 року

    Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого надана спонсорська допомога Григорівській ЗОШ І-ІІІ ст. Запорізької області, куплені технічні засоби навчання.

    лютий 2000 року

    Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого надана спонсорська допомога дітям-сиротам, дітям із малозабезпечених сімей та таким, котрі позбавлені батьківського піклування, а також дітям батьків-освітян Новомиколаївського району: зимові пальта і курточки та осінньо-зимове взуття.

    2001 – 2008 роки

    Систематична фінансова та організаторська підтримка в проведенні Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

    26 березня 2001 року

    Надання Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого спонсорської допомоги ЗОШ №1 м. Пологи в честь 30-річного ювілею.

    01 лютого 2003 року

    Ліга українських меценатів разом з Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого започаткували друк серії книжок «Здоров’я нації».

    квітень 2004 року

    На запрошення Освітньої фундації імені Петра Яцика у Торонто (Канада) перебувала Валентина Стрілько – президент Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого, голова Наглядової Ради Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, президент Міжнародної громадської організації «Конгрес захисту української мови».

    липень 2004 року

    В Матвіївському загальноосвітньому НВК «Всесвіт» Вільнянського району Запоріжської області відкрито перший у нашій державі Музей історії української мови. Ініціатором його створення є президент Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого Валентина Стрілько та директор закладу Олена Фесенко.

    2004 рік

    Разом з компанією Інтел в Україні розпочато реалізація програми  «Навчання для майбутнього».

    2004 – 2010 роки

    Започаткована програма підтримки обласних інститутів післядипломної освіти – виплата премій вчителям, забезпечення матеріально-технічної бази інституту, проведення різноманітних конкурсів.

    2004 – 2010 роки

    Постійна матеріальна підтримка шкіл України.

    2004 – 2010 роки

    Фінансування видання журналу «Філософські проблеми гуманітарних проблем» філософського факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

    2004 – 2010 роки

    Фінансування видання збірника робіт студентів факультету журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка «Святий Володимир».

    20 серпня 2005 року

    Вручення премій ім. А.Єрмака лауреатам всеукраїнського конкурсу ім. Петра Яцика. Премія заснована Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого.

    16 червня 2005 року

    Газета «Літературна Україна» в статті «Відлуння «Звуку павутинки» повідомила про вручення премії «Звук павутинки» імені Віктора Близнеця, заснованої Фондом, якою відзначають найкращі твори для дітей та юнацтва. Цю премію на вечорі Володимиру Рутківському вручила голова Конгресу захисту української мови, президент Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого Валентина Стрілько.

    2006 рік

    Колективним членом Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого стала спеціалізована школа І ст. № 327 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови. Директор школи Стасюк Н.Є.

    травень 2008 року

    Всеукраїнська науково – практична конференція «Виховання смаку до знань як складова виховання громадянина України».

    21 травня 2008 року

    Фонд було прийнято в члени громадської ради при Міністерстві оборони України.

    17 червня 2008 року

    В приміщенні Центрального Будинку офіцерів збройних сил України під головуванням Андресюка Бориса Павловича відбулося засідання Громадської ради при Міністерстві оборони України, де члени Громадської Ради підтримали звернення Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого до українських меценатів, банкірів, козацтва, творчої інтелігенції, керівників громадських організацій та рухів, щодо надання фінансової допомоги у створенні військового ліцею в с. Батурин, в якому будуть навчатися соціально не захищені діти – майбутні захисники України.

     

    8 липня 2008 року

    В приміщенні Центрального Будинку офіцерів збройних сил України відбулося організаційне засідання Наглядової ради програми Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого  «Військовий ліцей ім. Івана Мазепи в Батурині».

    2008 рік

    Колективним членом Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого стала спеціалізована школа № 98 м. Києва. Директор школи Литвин Л.П.

    2008 рік

    Колективним членом Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого стала гімназія № 261 м. Києва. Директор школи Небож С.П.

    2009 рік

    Колективним членом Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого стала Гімназія міжнародних відносин № 323 з поглибленим вивченням англійської мови. Директор школи Жукова А.Г.

    лютий 2009 року

    Всеукраїнська науково – практична конференція «Вступне тестування: крок вперед крок назад?»

    8 грудня 2009 року

    Разом з благодійним фондом «Щедрику – Ведрику» в «Українському домі» був проведений Всеукраїнський фестиваль дітей-сиріт та інвалідів інтернатів України «Щедрику – Ведрику збирає зірочки».

    2010 рік

    Розпочато фінансування періодичного студентського видання інституту міжнародних відносин Київського університету ім. Тараса Шевченка «Міжнародник».

    лютий  2010 року

    Розпочато з компанією Інтел проведення щорічних етапів національного та міжнародного Конкурсу молодих науковців ISEF.

    03 липня  2010 року

    Фінансування поїздки команди інституту міжнародних відносин Київського університету ім. Тараса Шевченка у складі студентів 4-го курсу відділення «Міжнародне право» на змагання з права світової торгівлі ELSA Hoot Court Competition у місті Льовен (Бельгія).

    16 квітня 2010 року

    В м. Хмельницький за підтримки Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого разом з благодійним фондом «Щедрику – Ведрику» було проведено свято – закладення дітьми-сиротами та інвалідами інтернатних закладів України «Парку життя».

    квітень 2010 року

    Всеукраїнська науково – практична конференція «Сільська школа: реалії і перспективи розвитку».

    жовтень 2010 року

    Відбулося підписання Договору про співпрацю

    між Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого

    та Дипломатичною академією України при МЗС України

    7 жовтня 2010 року в Дипломатичній академії відбулося підписання Договору про співпрацю між Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого та Дипломатичною академією України при МЗС України.

    Від Фонду Договір підписала – президент В.В. Стрілько, а від Академії – ректор проф. Б.І. Гуменюк. Договір передбачає співпрацю між Фондом і Академією з метою розвитку освіти та спільної реалізації науково-освітніх програм.

    Під час підписання Договору були присутні викладачі та співробітники Дипломатичної академії, а також представники ЗМІ.

    Наприкінці заходу, партнери обмінялися короткими промовами та побажали один одному плідної співпраці у сфері розвитку освіти та виховання молоді.

    Оголошено спільний конкурс Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого та Дипломатичної академії при МЗС України

    Одним з перших спільних проектів став оголошений 1 жовтня 2010 року конкурс творчих робіт для слухачів Дипломатичної академії на тему: «Дипломатія Київської Русі періоду князювання Ярослава Мудрого». Результати конкурсу заплановано оголосити на День працівника дипломатичної служби 22 грудня 2010 року.

    грудень 2010 року

    До Дня Святого Миколая Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого передав 12 комплектів комп’ютерної техніки та 3 принтери Шевченківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернату Черкаської області.

    “Меценат року”

    За вагомий особистий внесок у розвиток освіти Дарницького району, створення позитивного іміджу благодійно-доброчинної діяльності, піклування про маленьких громадян України Стрілько Валентина Василівна одержала перемогу в щорічній акції «Меценат року» в номінації «Підтримка інтелектуального майбутнього країни».

    Підсумки конкурсу

    23 грудня 2010 року в приміщенні Дипломатичної академії України були підведені підсумки спільного конкурсу «Дипломатія Київської Русі періоду князювання Ярослава Мудрого».

    На засіданні Вченої ради Академії переможцям урочисто було вручено дипломи, грошові премії та цінні подарунки та грамоти Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого.

    Лауреати конкурсу:

    Нечепа Марія

    Руммо Олександр

    Грамотами відзначені:

    Ковальова Ольга

    Сосюра Оксана

    Мадей Костянтин

    Устаєв Наріман

    Савін Сергій

    Котух Євген

    Клаус Вікторія

     

    Січень 2011 року.

    Благодійна акція.

    Гімназії міжнародних відносин № 323 м.Києва було передано сучасні проектори з екранами та ноутбуки до них, також дошки, парти та стільці та інші меблі; для молодшої школи передано підручники з «Риторики» та німецько-українські словники.

    Лютий 2011 року

    25-27 лютого в Гуманітарному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка за сприяння Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого відбувся Міжнародний дебатний турнір «Роль молоді у розбудові громадянського суспільства», в якому взяли участь учні старших класів із 4 держав. Грамотами та грошовими нагородами Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого було відзначено переможців в таких номінаціях: «Кращий суддя українського треку», «Кращий суддя англомовного треку», «Відзнака тренеру команди-переможців українського треку», «Відзнака тренеру команди-переможців англомовного треку», а також цінними подарунками було нагороджено активних учасників турніру.

    Січень-лютий 2011 року

    Конкурс INTEL ISEF

    В січні-лютому 2011 року за сприяння Міжнародної благодійної організації «Intel Foundation» та Міжнародного благодійного фонду імені Ярослава Мудрого пройшов національний етап конкурсу Intel ISEF в Україні.

    В кінці лютого об’явлені фіналісти і переможці конкурсів «Інтел –Техно Україна» та «Інтел-Еко Україна», які представлятимуть Україну на міжнародному етапі конкурсу Intel ISEF, який  пройде з 8 по 13 травня цього року в Лос-Анджелесі, США.

    На Всесвітньому фіналі  Intel-ISEF-2011 будуть представлені проекти переможців конкурсу «Інтел-Техно Україна»:

    Індивідуальні:

    1.           Макаров Тимофій Олександрович. «Емуляція смичка в електрогітарі.»

    Школа-ліцей № 3,  м. Сімферополь

    2.           Древаль Олег Леонідович. «Прилад для керування освітлювальними приладами за допомогою радіосигналів.»

    Ліцей № 142, м. Київ

    Командний:

    3.           Мацишин Олесь Йосипович, Семенякін Микола Сергійович. «Розробка і дослідження щільнісного методу захисту від хвилі цунамі, та його конкретної реалізації.»

    Київський Природничо-науковий ліцей № 145, м.Київ

    На Всесвітньому фіналі  Intel-ISEF-2011 будуть представлені проекти переможців конкурсу «Інтел-Еко Україна»:

    Індивідуальні:

    1.     Умеров Еннан Ільясович, «Хвильова енергетична установка».

    учень 10 класу Міжводненської ЗОШ I-III ступенів Чорноморського району АР Крим.

    Командний:

    2.     Леонова Марія Олександрівна, Руда Анастасія Олексіївна та Попович Андрій Федорович, «Ефект попкорну – отримання високодисперсних порошків за допомогою мікрохвильової обробки».

    учні 10 класу КЗО “Хіміко-екологічний ліцей” м. Дніпропетровська.

    Березень 2011 року

    В березні 2011 року За сприяння та матеріальної підтримки Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого видано монографію академіка Академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, заступника Голови Вищої ради юстиції України Андрейцева Володимира Івановича «Наукові та науково-правові школи: стан та проблеми правового регулювання», яку в березні 2011 року передано в бібліотеки шкіл м.Києва та вищі навчальні заклади.

    За сприяння Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого систематично видається Альманах «Філософські проблеми гуманітарних наук». В березні 2011 року видано черговий номер Альманаху та передано філософському факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

    26 квітня 2011 року

    Спільно з громадськими організаціями в м.Переяслав-Хмельницький проведено віче « Ні духовному Чорнобилю!»

    28 квітня 2011 року

    В.Стрілько взяла участь у Міжнародній конференції «Материнська любов подолає горе, біль і тривогу», присвяченій Дню матері. (Організатор партнер Фонду – Міжнародна громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі»)

    12 травня 2011 року

    Відзначено стипендіями Фонду кращих учнів Гімназії міжнародних відносин № 323, а саме:

    – учня 9-В класу Сергеєва Валерія (переможець республіканського етапу олімпіади з географії, переможець міської олімпіади з географії – 1 місце);

    – учня 9-в класу Тиндирику Юрія (учасник республіканського етапу олімпіади з історії, переможець міської олімпіади з історії – 2 місце та міського конкурсу наукових робіт МАН з історії – 2 місце).

    Вони також отримали від Президента Фонду Подяки:

    “Складаю  тобі  щиру  подяку

    за глибоке оволодіння знаннями,

    зразкову поведінку,

    сумлінну працю в ім’я розбудови

    Української Самостійної Соборної Держави,

    яка буде пишатися такими, як ти,

    синами та доньками –національною елітою,

    своєю надією і опорою.

    Синього тобі неба, золотистих ланів!

    Хай завжди буде у твоїй душі Бог,

    а в серці – Україна!”

    12 травня 2011 року

    На базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця була проведена Конференцію з іноземними студентами з приводу створення при Міжнародному освітньому фонді імені Ярослава Мудрого ради іноземних студентів. Результат Конференції – створено Асоціацію іноземних студентів.

    12 травня 2011 року

    12 травня 2011 року відзначеноp стипендіями Фонду кращих учнів Гімназії міжнародних відносин № 323, а саме:- учня 9-В класу Сергеєва Валерія(переможець республіканського етапу олімпіади з географії, переможець міської олімпіади з географії – 1 місце);- учня 9-в класу Тиндирику Юрія(учасник республіканського етапу олімпіади з історії, переможець міської олімпіади з історії – 2 місце та міського конкурсу наукових робіт МАН з історії – 2 місце).Вони також отримали від Президента Фонду Подяки:

    “Складаю  тобі  щиру  подяку

    за глибоке оволодіння знаннями,

    зразкову поведінку,

    сумлінну працю в ім’я розбудови

    Української Самостійної Соборної Держави,

    яка буде пишатися такими, як ти,

    синами та доньками –національною елітою,

    своєю надією і опорою.

    Синього тобі неба, золотистих ланів!

    Хай завжди буде у твоїй душі Бог,

    а в серці – Україна!”

     

    18 травня 2011 року

    Президент Фонду Валентина Стрілько вручила подяки за багаторічну, талановиту та самовіддану працю на освітянській ниві в ім’я української держави колективу Всеукраїнського благодійного дитячого фонду “Щедрику-Ведрику”  на чолі з керівником Валентиною Василівною Блюхер та головному редактору Всеукраїнського дитячого журналу “Щедрику-Ведрику” Олександру Васильовичу Блюхеру.

    27 травня 2011 року

    27 травня 2011 року відзначено стипендіями Фонду кращих учнів Гімназії № 191 ім.П.Тичини, а саме:

    – випускника Доценка Євгена (кращий волонтер Дніпровського району);

    – випускника Мартиненка Сергія (член учнівського самоврядування-голова сектору культури і спорту);

    – випускника Коваленка Дмитра (цікавиться літературою, мовами та історією України).

    Вони також отримали від Президента Фонду Подяки:

    “Складаю  тобі  щиру  подяку

    за глибоке оволодіння знаннями,

    зразкову поведінку,

    сумлінну працю в ім’я розбудови

    Української Самостійної Соборної Держави,

    яка буде пишатися такими, як ти,

    синами та доньками –національною елітою,

    своєю надією і опорою.

    Синього тобі неба, золотистих ланів!

    Хай завжди буде у твоїй душі Бог,

    а в серці – Україна!”

    23-31 травня 2011 року

    23-31 травня проведено Конференції  Асоціації іноземних студентів Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого в різних вищих навчальних закладах України. Найбільш масовими були Конференції в “Київськькому політехнічному інституті”  та “Київському національному економічному університеті імені Вадими Гетьмана”.

    4 червня 2011 року

    На честь 70-річчя нагороджено Грамотою Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого за особливий внесок в розвиток української культури заслуженого артиста України – Литвина Василя Степановича!

    23 червня 2011 року

    22 червня 2011 року створено Китайсько-український інформаційний центр “Дружба”.

    30 червня 2011 року

    Нагороджено доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України КАЛАШНИК НАТАЛІЮ ГРИГОРІВНУ за особливі заслуги в науково-педагогічній діяльності та практичну розробку нової наукової галузі “Густосологія”.
    05 липня 2011 року
    5 липня 2011 року відбулося засідання Міжнародної асоціації антитерористичної єдності, в якому взяла участь Президент Фонду Валентина Стрілько.
    03 серпня 2011 року
    До 20-річчя Незалежності України:

    –          відзначено 20 кращих вчителів України нагородами фонду та грошовими преміями;

    –          надана матеріальна допомога освітнім закладам України;

    –          видано книгу «Не забуваймо незабутнє»

    23 серпня 2011

    23 серпня 2011 року до 20-річчя Незалежності Ураїни у міській бібліотеці Борисполя проведено презентація книги “Незабуваймо незабутнє”, виданої коштом Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого.

    01 вересня 2011

    Протягом вересня Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого проводитиме благодійну акцію “Українська книжка – шкільним бібліотекам”.

    серпень-вересень 2011

    Протягом серпня – вересня 2011 року за сприяння Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого шістьма  школами – партнерами фонду було підписано договори про співпрацю з школами Китаю.

    22-23 вересня 2011

    22-23 вересня президент Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого Валентина Стрілько та члени Асоціації іноземних студентів Фонду взяли участь у Форумі міністрів освіти європейських країн «Школа XXI століття: Київські ініціативи». Форум відбувся за фінансової підтримки Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого.

    30 вересня 2011

    До Дня вчителя відзначено 20 кращих вчителів України грамотами, подяками, цінними подарунками та грошовими преміями.

    1 жовтня 2011 року

    До 50-річчя Шевченківської школи-інтернату с.Шевченкове Черкаської області на батьківщині Тараса Шевченка, нагороджено кращих вчителів:

    Скрипник Ганну Леонідівну;

    Кузьменко Людмилу Іванівну;

    Потдатчикову Людмилу Миколаївну;

    Звєрєва Юрія Андрійовича.

    вересень – жовтень 2011

    Протягом вересня – жовтня в рамках проекту «Здорові діти – здорова нація» надана  матеріальна допомога школам та вищим навчальним закладам  для облаштування спортивних майданчиків та площадок на загальну суму 623 тис.гривень.

    1 листопада 2011 року

    відкрито постійнодіючі курси вивчення української та російської мов для іноземців.

    14 жовтня 2011 року

    14 жовтня Український Гуманітарний ліцей відзначив 20-річчя!

    З нагоди цього свята Президентом Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого Валентиною Стрілько було нагороджено дипломами, грамотами, цінними подарунками та преміями:  ліцей, директора ліцею – Сазоненко Галину Стефанівну та вчителів: Кучер Олену Йосипівну, Розкулупа Михайла Івановича, Охріменка Юрія Аврамовича, Матюху Тетяну Борисівну, Шуляківську Олену Миколаївну, Шалік Вікторію Анатоліївну, Рудас Аллу Володимирівну.

    4 листопада – 4 грудня 2011 року

    Досвід роботи Фонду представлено на міжнародній виставці “Брати Могилевцеві – меценати освіти”, організатором якої є Педагогічний музей України.

    Багаторічна благодійна діяльність Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого відзначена Дипломом Національної академії педагогічних наук України.

    Виставка пройде з 4 листопада по 4 грудня 2011 року.

    11 листопада 2011 року

    До 10-ї річниці з дня створення Інститут філології Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого було відзначено дипломами:

    доктора філологічних наук, професора, директора Інституту Семенюка Григорія Фоковича, кандидата філологічних наук, доцента Яшенкову Ольгу Володимирівну, кандидата філологічних наук, доцента Маленьку Тетяну Федорівну, кандидата філологічних наук, професора Паламарчук Ольгу Леонідівну;

    грамотами:

    кандидата філологічних наук, доцента Соловей Ніну Василівну, доктора філологічних наук, доцента Гнатюк Лідію Павлівну, кандидата філологічних наук, доцента Возну Марину Олександрівну;

    подяками та грошовими преміями:

    кандидата філологічних наук Гудзенко Олену Петрівну, начальника навчально-організаційного відділу Олійник Людмилу Миколаївну, асистента кафедри української філології для неспеціальних факультетів Вакульчук Світлану Петрівну, філолога першої категорії Заїць Наталію Іванівну, інженера першої категорії Віленську Світлану Іванівну, старшого лаборанта Хлопчур Світлану Михайлівну.

    21 листопада 2011

    Винесено Подяку Голові Бориспільської міської організації

    «Народний рух україни»  Чабанюку Анатолію Устимовичу

    За допомогу в розповсюдженні літератури серед освітніх закладів

    в рамках акції «Українська книжка – шкільним бібліотекам»

    22-27 листопада 2011

    20-27 листопада Асоціація іноземних студентів провела в школах Києва дні китайської культури. Найбільш масовим та яскравим виявився цей день в Гімназії міжнародних відносин № 323.


    24 листопада 2011 року

    Представники Фонду взяли участь в урочистостях з нагоди 1000-річчя Софії Київської.


    26 листопада – 6 грудня 2011 року

    26 листопада – 1 грудня 2011 року  виставка “Освіта України: від XI до XXI століття” м.Гданськ (Польща),   2 – 6 грудня виставка – м.Копенгаген (Данія).

    16 грудня 2011 року

    До 15-річчя Гімназії міжнародних відносин № 323 Міжнародний освітній фонд імені  Ярослава Мудрого за вагомий внесок у розвиток освіти нагородив дипломом І ступеня Гімназію. Також Дипломами та цінними подарунками було нагороджено:

    Директора Гімназії – Жукову Аллу Георгіївну;

    вчителя хімії – Баланюк Тетяну Василівну;

    вчителя математики – Куцибу Ольгу Мефодіївну;

    вчителя української мови та літератури – Кравченко Тетяну Борисівну;

    вчителя української мови та літератури – Негуляй Лесю Іванівну;

    вчителя української мови та літератури – Серединську Світлану Володимирівну;

    вчителя історії – Тиндирику Олену Олександрівну;

    вчителя української мови та літератури – Бондаренко Ірину Іванівну;

    педагога-організатора – Радченко Віктора Миколайовича.

    Грамотами:

    голову учнівського самоврядування Дарницького району м.Києва, ученицю 11Б класу – Шатківську Елеонору;

    президента учнівського свмоврядування гімназії, ученицю 10А класу – Кичу Надію;

    заступника президента учнівського самоврядування гімназії, ученицю 9В класу – Чорноус Катерину;

    міністра освіти учнівського  самоврядування гімназії, ученицю 11А класу – Кривов’яз Анну;

    міністра суспільних звязків учнівського самоврядування гімназії,  учня 10А класу – Леоньєва Максима;

    міністра інформації учнівського самоврядування гімназії, ученицю 9А класу – Сауляку Анастасію;

    міністра технічного забезпечення учнівського самоврядування гімназії, учня 11А – Бойко Єгора;

    міністра спорту учнівського самоврядування гімназії, учня 11В – Новодранова Ростислава;

    міністра дисціпліни учнівського самоврядування гімназії, учня 11 А класу – Реву Дениса;

    міністра внутрішніх справ учнівського самоврядування гімназії, учня 11А класу – Фрич Миколу;

    міністра культури учнівського самоврядування гімназії, ученицю 11А класу – Яковенко Вікторію;

    ученицю 5А класу – Павлович Марію;

    учня 5А класу – Левицького Олексія;

    ученицю 10В класу – Холодову Валерію;

    учня 9А класу – Наговіцина Антона;

    учня 3А класу – Задорожного Даніїіла;

    11А клас; 6Б клас; 9А клас.

    19 грудня 2011 року

    Благодійна акція до Дня Святого Миколая “Немає чужих дітей”.

    29 грудня 2011 року

    Благодійний фонд “Щедрику-ведрику” за багаторічну працю на ниві благодійництва відзначив медаллю Міжнародний благодійний фонд імені Ярослава Мудрого та особисто Валентину Стрілько.

    25 січня 2012 року

    За активну роботу по програмі Інтел “Навчання для майбутнього” відзначено грошовою премією Астряба Юрія Сергійовича.

    27 січня 2012 року

    Делегація Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого взяла участь у святкуванні 173-річниці від дня народження видатного етнографа-фолькльориста, громадського й культурного діяча, автора слів Державного Гімну України Павла Чубинського на його Батьківщині в місті Борисполі.

    07 лютого 2012

    Дипломом Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого відзначено Інститут проблем виховання НАПН України з нагоди 15-річчя.

    19 лютого 2012

    З 14 по 17 лютого проведено національний етап конкурсу Intel ISEF. На базі НТУУ “КПІ” проведено конкурс Інтел – Техно, а на базі НЕНЦ – Інтел – Еко.

    21 лютого 2012

    До Дня рідної мови Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого провів акцію “Українська книжка – українським бібліотекам”, безкоштовно передавши книгу В.Кобилюха “Праукраїна та санскрит”.

    05 березня 2012

    29 лютого 2012 року визначилися переможці національного етапу конкурсу INTEL ISEF, які будуть представляти Україні в травні 2012 року в м.Пітсбург, а саме:
    – Ситник Андрій Олександрович, Нитишенський загальноосвітній ліцей, Хмельницька область;

    – Сорока Євгенія Вадимівна, Ліцей “Наукова зміна”, м.Київ;

    – Гуленко Олександр Олексійович та Іванова Анастасія Дмитрівна, Київський науково-естетичний ліцей № 145;

    – Коваленко Поліна Вадимівна, Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді;

    – Ємець Ганна Олегівна, Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді;

    – Римель Михайло Йосипович, Спеціалізована загальноосвітня школа № 145, м.Львів.

    Січень-березень 2012 року

    Благодійна акція “Сучасна техніка школам України”

    7 березня 2012 року 

    Круглий стіл до свята 8 Березня та конкурс на тему: “Видатні жінки України”

     9 березня 2012 року

    Круглий стіл на тему: “Історія Шевченківської премії”

    21 березня 2012 року

    Представники Фонду взяли участь у річному звіті про стан благодійності в Україні у 2011 році

     25 квітня 2012 року

    В березні-квітні проведено серію майстер-класів для випускників та їх батьків “Зовнішнє незалежне тестування -2012″.

    ІІ-га конференція “Ідеологія в сучасному світі”

     26 квітня 2012 року

    Круглий стіл на тему: “Чорнобиль. Пам’ятати заради спільного майбутнього”

      3 травня 2012 року

    Дипломами Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого нагороджено переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади та конкурсу науково-дослідних наук МАН і участь у громадському житті Гімназії міжнародних відносин № 323:

    – Наговіцина Антона Олександровича (9-А клас);

    – Пелиха Антона Анатолійовича (учень 11-Б клас);

    – Січкаря Тимофія Юрійовича (учень 11-А клас).

     5 травня 2012 року

     Виставка “Українська мова-твого життя основа”.

     9 травня 2012 року

     Круглий стіл до Дня перемоги. Зустріч з ветеранами.

     13 травня 2012 року

     Конференція до Дня матері

     15 травня 2012 року

    Круглий стіл до Дня сім’ї

    20 травня 2012

    За сприяння Фонду студенти Інституту міжнародних відносин прийняли участь у фінальному раунді престижних світових змагань з судових дебатів з права Світової організації торгівлі, що пройшов з 5 по 13 травня 2012 року в місті Монпельє, Франція.

    22 травня 2012
    Керівництво Благодійного фонду “Щедрику Ведрику” винесло нашому Фонду подяку за підтримку їхніх проектів і за плідну співпрацю, що стосується питань підтримки дітей, які потребують особливої уваги.
    24 червня 2012

    Відкрито центр українсько-китайської дружби у місті Чжанцзякоу Китайська Народна Республіка.

    30червня 2012
    Під час проведення благодійної акції “Новий навчальний рік в новому класі” надано благодійну допомогу школам Києва на ремонтні роботи у класах та закупівлю нових меблів та техніки.
    09 серпня 2012
    9 серпня на запрошення Митрополита Черкаського та Канівського Владики Софронія представники Фонду взяли участь у заходах з нагоди 20-річчя Черкаської єпархії.
    14 серпня 2012
    До Дня Незалежності України відзначено дипломами та грошовими преміями кращих освітян України.
    21 вересня 2012
    За фінансової підтримки Фонду в Київському міському будинку вчителя проведено церемонію нагородження переможців конкурсу проектів за програмою «Інтел. Шлях до успіху»
    01 жовтня 2012
    26-30 вересня 2012 року за фінансової підтримки Фонду разом з БОБДФ «Щедрику-Ведрику» у м.Хмельницькому проведено Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Щедрику-Ведрику» збирає зірочки» серед шкіл-інтернатів для дітей-сиріт.
    14 жовтня 2012

    12-14 жовтня 2012 року за фінансової підтримки Фонду проведено конкурс «Вчені майбутнього» (м.Москва, Росія)

    19 жовтня 2012
    16-18 жовтня 2012 року участь у IV Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті», Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».
    14 листопада 2012

    на премію імені Ірини Калинець за активну участь у громадсько-політичному житті України. Детальніше читайте в розділі ПРОГРАМИ ФОНДУ

    10 грудня 2012

    6 грудня 2012 року в НСК “Олімпійський” за фінансової підтримки Фонду пройшов форум “Гроші і технології – рішення для бізнесу 2012″.

    27 грудня 2012

    Дирекція в справах корпорації Інтел в Росії та країнах СНД нагородила Фонд за довгострокову ефективну співпрацю по реалізації міжнародних освітніх програм Інтел в Україні.

     

    22 січня 2013 

    Круглий стіл до Дня соборності України.

     

    29 січня 2013

    Конференція До Дня Героїв Крут

     

    31 січня 2013

    Протягом січня проведені зустрічі щодо спільної співпраці в галузі освіти з першим секретарем Посольства Російської Федерації Полковниковим Олексієм Михайловичем та радником Посла  Словацької Республіки Мареком Шафіним.

    01 лютого 2013

    Підписано договір про інформаційну підтримку Всеукраїнських науково-практичних конференцій з газетою «Голос України”.

    Оголошено лауреатів премії імені Ірини Калинець. Докладніше читайте в розділі Програми Фонду-Премія імені Ірини Калинець.

     

    25 лютого 2013

    21 лютого в День рідної мови у Великій залі Інституту філології  відбулося вручення премій імені Ірини Калинець: Ірині Ключковській за перемогу в номінації  «За громадянську позицію та мужність у відстоюванні українських ідеалів», Вікторії Садовій за перемогу в номінації «Виявлення та популяризація героїчних сторінок  в історії України у музейній справі» та Сергію Козаку за перемогу в номінації «Білі плями» історії України».

    На церемонії були присутні студенти, викладачі Інституту. З лекцією про долю Ірини Калинець виступив лауреат Шевченківської премії Юрій Ковалів.

     

    27 лютого 2013

    26 лютого 2013 року спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Національною академією педагогічних наук України, Київською обласною державною адміністрацією, Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів Національною академією внутрішніх справ України проведена І Всеукраїнська науково-практична конференція «Патріотичне та національне виховання українських громадян – передумова розвитку державності»

     

    11 березня 2013

    Проведено Національний етап міжнародного конкурсу Інтел ISEF.

    Вітаємо переможців Національного етапу конкурсу Intel ISEF, які представлятимуть Україну з 12-17 травня 2013 року на Міжнародному етапі, що пройде у м.Фінікс, США. Intel-Техно, 19-22 лютого 2013 року на базі НТУУ “КПІ”: Коноваленко Андрій, Оліфер Леонід, Селезньов Іван. Inel-Еко, 23-27 лютого 2013 року на базі НЕНЦ: Бандурко Богдана, Войтех Дмитро, Швайка Зеновія.

     

    14 березня 2013

    Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого став лауреатом Національного конкурсу “Благодійна Україна – 2012″ у номінації “Благодійник – міжнародний благодійний фонд”.

    15 березня 2013

    Оголошено Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків  на тему:”Любіть Україну!”, який пройде протягом березня-травня 2013 року. Нагородження учасників конкурсу відбудеться 5 червня 2013 року у Щасливському НВК.

     

    22 березня 2013

    Підписано договір про співпрацю з ВГО “Асоціація “Відроджені гімназії України”.

    22 березня 2013

    Президента Фонду – Валентину Стрілько нагороджено ювілейною відзнакою Асоціації “Відроджені гімназії України” з нагоди XX-річчя.

    26 березня 2013 

    Спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Національною академією педагогічних наук України, Київською обласною державною адміністрацією, Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів, Національною академією внутрішніх справ України, Інститутом проблем виховання, Інститутом інноваційних технологій і змісту, Відділом освіти Богуславської районної ержавної адміністрації на базі Богуславської спеціалізованої школи №1  проведена ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Патріотичне та національне виховання українських громадян – передумова розвитку державності».

    27 березня 2013

    Спільно зі Сквирською районною державною адміністрацією, Сквирською міською радою, Відділом освіти Сквирської РДА НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”, Департаментом освіти, науки та молоді Київської ОДА, Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів, Білоцерківським інститутом економіки і управління університету “Україна” проведено Науково-краєзнавчу конференцію, присвячену 175-річчю з дня народження професора Карла Васильовича Болсуновського.

    8 квітня 2013

    Спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Національною академією педагогічних наук України, Інститутом  проблем виховання НАПН України, Департаментом з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації, Дрогобицьким  державним  педагогічним  університетом імені Івана Франка проведено ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Українське національне виховання: реалії, тенденції, перспективи».

    12 квітня 2013

    На щорічному святі «Гордість і надія гімназії» Фондом відзначено переможців Всеукраїнських учнівських, регіональних і міських олімпіадах конкурсантів науково-дослідних робіт МАН та активістів Гімназії міжнародних відносин № 323:

    Наговіцина Антона 10-А клас;

    Тимошенко Єлизавету 11-Б клас;

    Леотьєва Максима 11-А клас.

    За перемогу в конкурсі «Крок до Євробачення» нагороджено:

    Левицького Олексія 6-А клас;

    Петраньковську Каріну 9-Б клас;

    Концура Богдана 3-А клас;

    Павлович Марічку 6-А клас.

    23 квітня 2013

    Cпільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Національною академією педагогічних наук України,  Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної  педагогічної освіти проведено ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Українське національне виховання: реалії, тенденції, перспективи».

    23 квітня 2013 

    Cпільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Національною академією педагогічних наук України,  Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної  педагогічної освіти проведено ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Українське національне виховання: реалії, тенденції, перспективи».

    26 квітня 2013 року

    Спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Національною академією педагогічних наук України, Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова,  Академією наук вищої освіти України проведено V Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Українське національне виховання: реалії, тенденції, перспективи».

    17 травня 2013 року

    З нагоди 90-річчя Миргородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 нагороджено Дипломами Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого:

    Миргородську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3;

    Директора школи – Пляшник Людмилу Сергіївну;

    Сиротенко Людмилу Олексіївну –  вчителя математики, «спеціаліста вищої категорії», «учителя-методиста», стаж роботи 35 років.  Має учнів переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, переможців МАН ;

    Андрущенко Аллу Іванівну – вчителя початкових класів, «спеціаліста вищої категорії», «учителя-методиста», стаж роботи 29 років.  Учні мають достатній і високий рівень знань, активну громадську позицію;

    Литку Ірину Василівну – вчителя української мови і літератури, «спеціаліста вищої категорії», «старшого вчителя», стаж роботи 33 роки. Має учнів переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, призерів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу ім. Петра Яцика;

    Коморну Вікторію Володимирівну –  вчителя трудового навчання та образотворчого мистецтва, «спеціаліста», стаж роботи 3 роки.  Має учнів переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, призерів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін , переможців МАН;

    Форост Ірину Володимирівну – педагога – організатора, «спеціаліста першої категорії», стаж роботи 26 років. Невтомний організатор шкільних свят, член громадського об’єднання «Трикутник».

    18 травня 2013 року

    Створено філію Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого у Монголії.

    18 травня 2013 року

    2 учасники з України вибороли високі міжнародні нагороди в міжнародному етапі конкурсу INTEL ISEF 2013, який проходив з 12 по 18 травня в м.Фенікс, штат Арізона, США.

    Отже, вітайте:

    Андрія КОНОВАЛЕНКА
    м. Стаханов, Донецька область

    3 місце у категорії “Комп’ютерні науки”

    Проект: “Створення нової інтерактивної поверхні за допомогою проектора, веб-камери та інфрачервоної указки”.

    Івана СЕЛЕЗНЬОВА
    м. Київ

    3 місце у категорії “Електроінженерія”

    Проект “Нове чуття: ультразвукові засоби просторової орієнтації для людей з вадами зору”

    20 травня 2013 року

    Дипломом Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого нагороджено:

    за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної компетентності, активну громадську позицію

    учителя зарубіжної літератури,  Українського гуманітарного ліцею

    Київського національного університету ім.Т.Шевченка

    Хоменко Валентину Володимирівну

    за високий рівень навчальних досягнень, перемоги у Міжнародних і Всеукраїнських предметних олімпіадах

    ученицю 32-ї історико-філологічної групи,  Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету ім.Т.Шевченка

     Костицьку Софію Василівну

    25 травня 2013 року
    Створено філію Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого у Фінляндії.
    5 червня 2013 року
    Створено філію Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого у Польщі.
    6 червня 2013 року
    Спільно з Асоціацією «Відроджені гімназії України», Щасливським НВК, Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів та Бориспільським районним управлінням освіти на базі Щасливського НВК проведено VI Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Українське національно-патріотичне виховання: реалії, тенденції, перспективи».
    7 червня 2013 року
    Створено філію Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого у Словакії.
    2 вересня 2013 року
    В зв’язку з початком навчального року 63 науковці підготували звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра, Голови Верховної Ради України та народних депутатів. Детальніше читайте за посиланням  http://fundym.net.ua/prohramy-fondu
    16 вересня 2013 року
    16 вересня 2013 року створено філію Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого в Данії.
    20 вересня 2013 року
    19-20 вересня 2013 року на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Г.Сковороди проведено V Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Українське національно-патріотичне виховання: реалії, тенденції, перспективи».
    Під час проведення  благодійної акції “Новий навчальний рік в новому класі” надано благодійну допомогу школам Києва на ремонтні роботи у класах та закупівлю нових меблів.
    27 вересня 2013 року
    26-27 вересня 2013 року на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено VІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Національне виховання дітей та учнівської молоді в контексті історичного розвитку, традицій і культурних надбань українського народу»
    1 жовтня 2013 року
    26-30 вересня 2013 року за фінансової підтримки Фонду проведено VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави» в м.Гаспра, АР Крим.
    4 жовтня 2013 року
    3-4 жовтня 2013 року на базі Запорізького національного університету проведено VІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Українське національно-патріотичне виховання: реалії, тенденції, перспективи»
    25 жовтня 2013 року
    24 жовтня 2013 року за фінансової підтримки Фонду пройшла V виставка-презентація  «Інноватика в сучасній освіті»
    1 грудня 2013 року
    1 грудня 2013 року оголошено Конкурс на премію імені Ірини Калинець за активну участь у громадсько-політичному житті України.
    4 грудня 2013 року
    4  грудня 2013 року  за фінансової підтримки Фонду  форумі – “Гроші і технології – рішення для бізнесу 2013″.
    12 грудня 2013 року
    10-11  грудня 2013 року  за фінансової підтримки Фонду  пройшов  5 Міжнародний освітній форум Intel «Нові горизонти ІКТ в освіті» на базі НТУУ «КПІ»
    25 грудня 2013 року
    Під час проведення благодійної акції “Сучасна техніка школам України” надано фінансову допомогу школам м.Києва на купівлю сучасної техніки.
    24 січня 2014 року
    Делегація Фонду взяла  участь в урочистостях з нагоди 175-річчя від Дня народження видатного етнографа-фолькльориста, громадського й культурного діяча, автора слів Державного Гімну України Павла Чубинського.
    7 лютого 2014 року
    Передано бібліотеці імені В.О.Сухомлинського літературу.
    22 лютого 2014 року
    18-21 лютого 2014 року за  фінансової підтримки Фонду пройшов  національний етап міжнародного конкурсу INTEL ISEF Інтел-Техно Україна.
    23 лютого 2014 року

    Оголошено переможців конкурсу Інтел-Техно Україна, які представлятимуть Україну на міжнародному рівні 11-16 травня 2014 року в м.Лос-Анжелес, США. Ними стали:

    1. Титов Олександр, Навчально-виховний комплекс “Школа-ліцей” №3 ім. А.С.Макаренка, АР Крим.
    2. Дорохін Віктор, Алуштинська загальноосвітня школа I-III ст. №2, АР Крим.
    3. Лойко Олександр, Гімназія №48, м.Київ.
    3 березня 2014 року
    26 лютого – 1 березня 2014 року за  фінансової підтримки Фонду пройшов  національний етап міжнародного конкурсу INTEL ISEF Інтел-Еко Україна.
    3березня 2014 року

    Оголошено переможців конкурсу Інтел-Еко Україна, які представлятимуть Україну на міжнародному рівні 11-16 травня 2014 року в м.Лос-Анжелес, США. Ними стали:

    1. Жукровська Ксенія, Львівська академічна гімназія.
    2. Пироговський Антон, Навчально-виховний комплекс  №209 “Сузір’я” м. Києва.
    3. Давітян Каріна, Київський Палац дітей та юнацтва.
    22 березня 2014 року
    Міжнародний благодійний  фонд імені Ярослава Мудрого посів ІІ місце в  Національному конкурсі “Благодійна Україна – 2013″ у номінації “Благодійник – міжнародний благодійний фонд”.
    23 березня 2014 року

    В Київській гімназії міжнародних відносин №323 Дарницького району відзначили переможців Всеукраїнських, міських, районних олімпіад, конкурсу наукових робіт МАН, інших конкурсів та змагань.

    Фонд відзначив кращих учнів Київської гімназії міжнародних відносин №323, Чубук Анастасію (10-А клас), Наговіцина Антона (11-А клас), Журавльову Аліну (11-А клас), переможців Всеукраїнських та міських конкурсів.

    19 травня 2014 року

    В Лос-Анджелісі оголошено переможців найбільшого у світі наукового конкурсу Intel International Science and Engineering Fair.

    Команду з України фінансував Міжнародний фонд імені Ярослава Мудрого. Учасники отримали 5 основних і спеціальних нагород.

    Третє місце в секції «Енергія та транспорт» отримав Михайло Литовченко (м. Дніпропетровськ, Хіміко-екологічний ліцей, 10 клас)

    Третє місце в секції «Математичні науки» отримав Олександр Тітов (АР Крим, м. Сімферополь, УВК «Школа-ліцей» №3 ім. А.С. Макаренко, 11 клас)

    Лауреатами спеціальних премій Intel стали

    Жукровська Ксенія (м. Львів, Львівська академічна гімназія, 11 клас) «Вплив надекспресії гену bldDAT на морфогенез  та вторинний метаболізм Actinopianes teichomyceticus”.

    Александр Лойко (м. Київ, гімназія №48, 11 клас) «Маніпулюючі голограми» – фантастика стає реальністю».

    Михайло Литовченко (м. Дніпропетровськ, Хіміко-екологічний ліцей, 10 клас) «Автономна оприскувальна установка, що працює на енергії хвиль»


© 2010 «Міжнародний благодійний
фонд імені Ярослава Мудрого »
Разработка сайта -
Activemedia
играть онлайн гта5 игра спанч боб губка квадратные штаны виагра купить онлайн онлайн игра копатель 2