• ПРЕЗИДЕНТ ФОНДУ

  ПРЕЗИДЕНТ ФОНДУ – ВАЛЕНТИНА СТРІЛЬКО

  КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК

  “БІОГРАФІЯ” “НАГОРОДИ” КНИЖКИ” “ДИСЕРТАЦІЯ” “СТАТТІ” “ДЕПУТАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ”


  Валентина Стрілько – людина, що стояла біля витоків української національної школи. Гнідинська школа була взірцем для багатьох освітян. Ми щиро раділи, коли бачили по телебаченню досягнення української школи, тому що вона підіймала глибокі, тисячолітні традиції української національної культури. Пані Валентина після здобуття незалежності Україною першою взялася з групою педагогів створювати концепцію української національної школи. Розроблені ними матеріали лягли в основу Положення про українську національну школу.

  Вона багато зробила для становлення і розвитку асоціації керівників шкіл України, сприяла тому, щоб освітяни всіх шкіл України могли збиратися в Києві для обговорення найскладніших проблем освіти.

  Очолюваний нині нею фонд дійова організація, що сприяє становленню державності України.

  Ігор Деревацький,

  директор гімназії

  м. Щириць Львівської області

   


   

  Із Міжнародним освітнім Фондом ім. Ярослава Мудрого Стецівський НВК І – ІІІ ступенів – МАНМ співпрацює упродовж 20 років.

  Його Президент Стрілько Валентина Василівна майже щороку відвідує школу – МАНМ, надає їй методичну допомогу та матеріальну підтримку.

  Так, у 1994 році за сприяння Міжнародного освітнього Фонду ім. Я. Мудрого на базі школи було відзнято фільм „Українське народневесілля” на замовлення Міністерства освіти України.

  У 1996 році – створено спільний проект педагогічного колективу і міжнародного освітнього Фонду ім. Я.Мудрого „Всеукраїнський телеурок для вчителя”.

  Керівники відділень МАНМ працюють за програмами з Міжнародного Фонду декоративно – прикладного мистецва для позакласної роботи в загальноосвітніх школах України: витинанки, декоративного розпису, гончарства, народної кераміки, вишивання, фольклорного співу.

  У2001 році коштом Міжнародного освітнього Фонду ім. Я. Мудрого випущено поетичну збірку юних поетів – стецівчан „Вічні барви”.

  В.В.Стрілько – Почесний член МАНМ, її шанують і поважають педагоги, учні, батьки та громадськість села Стецівка Звенигородського району Черкаської області.

  Народне фольклорне автентичне свято „Купайлиця”, життя Стецівського козацького коша відтворено в телефільмах, відзнятих Міжнародним Фондом.

  Педагогічний колектив, адміністрація Стецівського НВК І – ІІІ ступенів –МАНМ висловлюють щиру і сердечну подяку невтомному талановитому педагогу – керівнику, справжній українці, закоханій у справу виховання і формування високодуховних, національно свідомихмайбутніх громадян України.

  Нехай і надалі потужно нуртує – б’є творче джерело починань педагога, розумного і самовідданого керівника і буде й далі багатим на знахідки мудрого в освіті, адже В.В.Стрілько перша в Україні відкрила МАНМ, а вслід за Гнідинською школою через рік з’явилася МАНМ і в Стецівці, хрещеним батьком якої став відомий український поет Д.С. Чередниченко.

  Народженню МАНМ він присвятив поезію „Ми – струмки”.

  Любов Михайлівна Білозерська

  Директор Стецівського НВК

   


   

  Ім’я Валентини Василівни Стрілько добре знане на Вільнянщині. Та особливо вдячні їй учні та вчителі Матвіївського навчально-виховного комплексу «Всесвіт» Вільнянської районної ради Запорізької області на чолі з директором Фесенко Оленою Сергіївною, заслуженим працівником освіти України.

  Президент Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого, голова міжнародної громадської організації «Конгрес захисту української мови», Валентина Василівна неодноразово відвідувала навчально-виховний комплекс. За її ініціативи та безпосередньої участі відкрито у навчальному закладі Музей історії української мови (2004). У музеї діють 4 експозиції, в яких відображено історію української мови з «сивої минувшини» до сьогодення. Гучними оплесками вітали учні, батьки, вчителі, мешканці села та численні делегації зі шкіл району почесних гостей, які прибули на свято відкриття музею, зокрема Стрілько В.В. Вона подарувала музею бібліотечку творів сучасних українських письменників і зачитала привітання Голови Верховної Ради України В.Литвина.

  Незабутнім було урочисте зібрання у Матвіївському ЗНВК «Всесвіт» учасників громадської організації «Конгрес захисту української мови», присвячене відкриттю V міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

  У телефонному режимі Валентина Василівна систематично цікавиться новинками шкільного життя комплексу, дає розумні поради. Щороку надсилає вітання колективу з нагоди державних свят. Колектив ЗНВК «Всесвіт» і надалі бажає продовжувати планує співпрацю з Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого та його президентом Валентиною Василівною Стрілько.

   

  Олена Сергіївна Фесенко

  Директор Матвіївського ЗНВК «Всесвіт»

   


   

  Валентина Василівна Стрілько є членом Піклувальної ради Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Фондом започатковано щорічні стипендії, якими нагороджуються учні і педагоги ліцею за високі досягнення у професійній і навчальній діяльності, активну громадянську позицію.

  За сприяння президента фонду В. Стрілько систематично ініціюються акції на підтримку української мови: реалізується фінансова та організаторська підтримка в проведенні Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, проводяться семінари, симпозіуми, конгреси на захист рідного слова, зокрема «Конгрес захисту української мови». Фонд опікується виданням україномовних навчальних і наукових посібників: у 90-ті роки вдруковано ряд методичних посібників для вищих навчальних закладів та середніх шкіл, з 2003 року започатковано друк серії книжок «Здоров’я нації».

  Багато років фонд, очолюваний Валентиною Стрілько, займається залученням благодійних та власних коштів на підтримку та розвиток українського шкільництва, сприяння розширенню мережі україномовних освітніх закладів в Україні та за її межами, допомагає у здобутті освіти сиротам, малозабезпеченим талановитим дітям, сприяє розвитку традицій національної освіти та меценатства в Україні.

  Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого на чолі з Валентиною Стрілько щорічно підтримує талановиту молодь України, сприяє підвищенню престижу інтелектуальної праці серед молоді, заохочує до культурно-просвітницької і творчої діяльності педагогів України.

  Галина Стефанівна Сазоненко

  директор Українського гуманітарного ліцею

  Київського національного університету імені Тараса Шевченка

   


   

  Сільська громада згадує директорку Гнідинської школи Валентину Василівну Стрілько, яка у 80-их роках запровадила  уроки народознавства. Про школу заговорили, і до неї, як до живого джерела, потяглися педколективи з різних куточків України за досвідом.

  Ніна Григорівна Кудько,

  директор Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ст.

  імені Петра Яцика

   


   

  ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ 

  КОСТЯНТИН ОЛІФІРЕНКО

  Народився 9 травня 1967 на Луганщині в м. Рубіжне в сім’ї будівельника і педагога. Проходив військову службу в групі Радянських військ у Німеччині. Отримав 2 вищі освіти – технічну та юридичну. Живе і працює в Києві. Як один з розробників власних інноваційних технологій, організував в Україні, Європі та Росії бізнес, пов’язаний з енергоефективністю та енергозбереженням. Виховав двох доньок. Захоплюється музикою, живописом, літературою, політикою, спортом і активним екстремальним відпочинком. Патріот України, знає кілька іноземних мов, пише вірші. За благодійну діяльність нагороджений державними і громадськими відзнаками та подяками.

  Олифиренко Константин Николаевич

  Родился 9 мая 1967 году на Луганщине в г. Рубежное в семье строителя и педагога. Проходил военную службу в группе Советских войск в Германии. Получил 2 высших образования – техническое и юридическое.  Живёт и работает в Киеве. Как один из разработчиков собственных инновационных технологий, организовал в Украине, Европе и России свой бизнес, связанный с энергоэффективностью и энергосбережением. Воспитал двух дочерей. Увлекается музыкой, живописью, литературой, политикой, спортом и активным экстремальным отдыхом. Патриот Украины, знает несколько иностранных языков, пишет стихи. За благотворительную деятельность награжден государственными и общественными наградами и  благодарностями.

  Olifirenko Konstantin

  Born May 9, 1967 in Rubizhne, Luhansk region, to a family of builder and teacher. Performed military service in the Group of Soviet Forces in Germany. Has 2 higher education degrees in technical and legal spheres. Speaks several foreign languages. Lives and works in Kiev. As one of the developers of innovative technologies, organized his business related to energy efficiency and conservation in Ukraine, Europe and Russia. Has two daughters. His hobbies are music, art, literature, politics, and active extreme sports. Konstantin is a true patriot of Ukraine. He knows several foreign languages, writes poems. He has several state and public awards.

© 2010 «Міжнародний благодійний
фонд імені Ярослава Мудрого »
Разработка сайта -
Activemedia
играть онлайн гта5 игра спанч боб губка квадратные штаны виагра купить онлайн онлайн игра копатель 2