У м. Бровари проведено наукову конференцію до 100-річчя Всеукраїнського Центрального Повстанського Комітету. Вшановано пам’ять Григорія Чупринки, члена ВУЦПК.
Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ) – один із лідерів вищої лінгвістичної освіти в Україні. Це потужний навчально-науковий центр, де вже понад 60 років розробляються, проходять апробацію та впроваджуються новітні технології навчання іноземних мов, ведуться фундаментальні і прикладні дослідження в галузі мовознавства, літературознавства, інтеркомунікації, перекладу, педагогіки, психології, лінгводидактики, когнітології, інформатики, прикладної лінгвістики, менеджменту та правознавства.
Заснований у 1948 році як Київський державний педагогічний інститут іноземних мов, Київський національний лінгвістичний університет сьогодні – це унікальний вищий навчальний заклад і науковий центр, де вивчають 18 іноземних мов.
За 60 років своєї діяльності університет підготував понад 32 тисячі висококваліфікованих вчителів, викладачів, перекладачів, психологів, менеджерів-економістів та юристів. Серед випускників університету – відомі вчені, політики, народні депутати, дипломати, журналісти, письменники, лауреати державних і міжнародних премій, велика кількість вчителів і викладачів, які плідно працюють у середніх та вищих навчальних закладах України. Сьогодні понад 6 тисяч студентів навчається на 8 факультетах університету – економіко-правовому факультеті, факультеті германської філології, факультеті романської філології, факультеті сходознавства, факультеті перекладачів, факультеті слов’янської філології, підготовчому факультеті для іноземних громадян, студенти яких мають можливість брати участь у міжнародних програмах обміну та відвідувати лекції запрошених професорів з таких країн як Китай, Японія, Корея, Сполучені Штати Америки, Німеччина, Франція, Нідерланди, Італія, Канада та ін.
Свідченням високого рівня підготовки фахівців є те, що сьогодні в ньому працюють 15 докторів наук, професорів та 159 кандидатів наук.
Київський національний лінгвістичний університет – міжнародний центр з підготовки науково-педагогічних та перекладацьких кадрів для зарубіжних країн. Щороку на підготовчий факультет для іноземних громадян вступає 120 студентів із різних держав світу таких як Китай, Корея, Японія, Іран, Туреччина, США, країн Західної Європи та ін.
Київський національний лінгвістичний університет є членом Міжнародної Асоціації Університетів, розвиває партнерські стосунки із 42 іноземними вищими навчальними закладами Німеччини, Франції, Туреччини, Китаю, Росії, Азербайджану, Кореї та США. Плідно розвиваються партнерські відносини з міжнародними організаціями та фондами, серед яких Американський Дім, Британська Рада, Гете Інститут, Італійський культурний центр, Асоціація Данте Аліг’єрі ,Французький культурний центр, Японська Фундація та ін.
Понад 30 років в КНЛУ функціонує єдиний в пострадянському просторі спеціалізований факультет слов’янської філології, на якому понад 400 студентів із 26 країн світу вивчають російську та українську мову та літературу водночас із західноєвропейськими мовами, здобувають фундаментальну філологічну та гуманітарну освіту і отримують дипломи бакалавра та магістра. Викладачі факультету були визнані найдосвідченішими у викладанні української та російської мов зарубіжним студентам.
Підготовчий факультет КНЛУ для іноземних громадян є єдиним базовим факультетом гуманітарного профілю в Україні. Щорічний набір іноземців складає 120 студентів з Китаю, Кореї, Японії, країн Західної Європи та Близького Сходу, Ірану, Туреччини, США та ін. За 28 років роботи підготовчий факультет випустив більш, ніж 2000 іноземних студентів. Наші випускники реалізували себе в галузі філології, дипломатії, економіки, режисури театру, кіно та живопису. Викладачі факультету – спеціалісти вищої категорії, які мають великий досвід викладання студентам-іноземцям.
Річний курс навчання складається з двох етапів – загального та спеціалізованого. Протягом першого етапу (3 місяці) студенти вивчають літературну російську мову, потім студенти можуть обрати гуманітарний або технічний потік. Протягом другого етапу (7 місяців) крім російської мови, на гуманітарному потоці вивчають також курс російської літератури 19 століття, історію східних слов’ян, світову географію, а на технічному – мову спеціальності з математики, фізики та хімії.
Навчання російської мови продовжується і в позааудиторний час: екскурсії по Києву та історичним місцям України, відвідування музеїв, театрів, виставкових залів сприяють ефективному оволодінню російською мовою.
ФАКУЛЬТЕТИ
КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЛІНГВІСТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ФАКУЛЬТЕТ ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ
готує фахівців таких кваліфікацій: Денна форма навчання
Заочна форма навчання
|
ФАКУЛЬТЕТ ПЕРЕКЛАДАЧІВ
готує фахівців таких кваліфікацій: ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
|
– філолог, перекладач з німецької та другої іноземної мов;
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ:
Адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73 Приймальня ректора – 287-33-72 Міжнародний відділ – 289-84-95 knlu@knlu.kiev.ua international@knlu.kiev.ua www.knlu.kiev.ua САЙТ