• ПРОГРАМА "НАМАЄ ЧУЖИХ ДІТЕЙ"

  Проблема безпритульних дітей особливо актуальна сьогодні в Україні. З кожним днем їх стає все більше і більше. Відсутність державної програми щодо обездолених дітей зобов’язує громадськість вдаватися до різних заходів, спрямованих для покращення долі бездомних підлітків.

  Програма Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого передбачає збір коштів для утримання, навчання і проживання дітей, що в силу життєвих обставин залишилися на вулиці.

  З цією метою був створений неподалік від Києва центр для утримання таких дітей, що має назву «Отчий дім».

  Сюди із Києва і його околиць прибувають безпритульні діти. Їх тут проживає вже 96 осіб. Для них на благодійні кошти різних релігійних і громадських організацій збудовано і продовжує будуватись житло та додаткові приміщення для забезпечення нормальних умов проживання. Діти живуть в «Отчому домі», навчаються в сільській школі. Для забезпечення життєдіяльності цього громадського закладу на благодійні внески і пожертви утримується невеликий штат: поварі, лікарі, психолог, юрист та інший допоміжний персонал.

  з 2009 року разом з Благодійним фондом «Щедрику – Ведрику» щорічно проводиться Всеукраїнський благодійний фестиваль мистецтв дітей-інвалідів, дітей-сиріт, вихованців інтернат них закладів України «Щедрику-Ведрику» збирає зірочки»та підтримку у виданні журналу “Щедрику-Ведику”.

  У квітні 2010 року разом з Благодійним фондом «Щедрику – Ведрику», дітьми-сиротами, інвалідами дитячих будинків України у м. Хмельницькому було закладено «Парк Життя» та висаджено тисячу дерев.

  БАБАНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ

  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

  Представник Фонду Танасійчук Богдана Степанівна

  постійно опікується дітьми цього закладу.

© 2010 «Міжнародний благодійний
фонд імені Ярослава Мудрого »
Разработка сайта -
Activemedia
играть онлайн гта5 игра спанч боб губка квадратные штаны виагра купить онлайн онлайн игра копатель 2