У м. Бровари проведено наукову конференцію до 100-річчя Всеукраїнського Центрального Повстанського Комітету. Вшановано пам’ять Григорія Чупринки, члена ВУЦПК.
Інформація
про Державний вищий навчальний заклад
«Донецький національний технічний університет»
1. Коротка історична довідка, загальна інформація про діяльність ВНЗ.
Донецький національний технічний університет (ДонНТУ) – один з найбільших технічних вузів України. Заснований у травні 1921 року, він у 1926 р. був реорганізований у гірничий інститут, у 1935 р. – в індустріальний та у 1960 р. – в політехнічний. У вересні 1993 р. Донецький політехнічний інститут отримав статус державного технічного університету, з серпня 2001 р. – національного технічного університету. З 1990 року Донецький національний технічний університет очолює ректор Мінаєв Олександр Анатолійович – доктор технічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України. У 1941 р. університет, перший серед технічних навчальних закладів України, за заслуги у підготовці висококваліфікованих інженерно-технічних кадрів нагороджено орденом Трудового Червоного Прапору, а у 2003 році за успіхи у підготовці інженерних кадрів для В’єтнамської народної республіки – орденом Дружби В’єтнаму.
Донецький національний технічний університет – родоначальник вищої технічної та економічної освіти у Донбасі. Наукові і педагогічні школи ВНЗ сприяли розвитку мережі наукових установ та навчальних закладів Донбасу. З використанням його наукового і кадрового потенціалу створені Донбаська державна академія машинобудування (м. Краматорськ), Донбаська національна академія архітектури і будівництва (м. Макіївка), а також ряд науково-дослідних і проектних інститутів. За 90-річну історію університет підготував понад 142 тис. фахівців, у тому числі більш ніж 3000 – іноземних, для 87 країн світу.
Серед випускників ДонНТУ – 6 Героїв Радянського Союзу, близько 30 Героїв праці, 8 Героїв України, понад 150 лауреатів Державних премій, керівники країни, регіонів, міністерств, промислових підприємств, відомі державні і політичні діячі, вчені. У свій час серед студентів ДонНТУ були М. С. Хрущов, О. Ф. Засядько, О. П. Ляшко, А. Б. Солов’яненко, Ю. Л. Звягільський, В. Ф. Янукович, А. П. Клюєв, Ю. П. Ященко та багато інших відомих державних і політичних діячів.
Уперше серед вищих навчальних закладів України Донецьким національним технічним університетом розроблена концепція мовної підготовки студентів і створені спеціальні мовно-технічні факультети, на яких навчання здійснюється іноземною мовою. Один із них, німецький технічний, створений у 1992 році спільно з Магдебурзьким університетом при підтримці фірми “Сіменс”, визнаний еталонним пілот-проектом DAAD.
Набутий університетом досвід впровадження в навчальний процес інноваційних технологій навчання і виховання, що забезпечують значний внесок у розвиток інтеграції вітчизняної вищої освіти в європейський та світовій простір, надав можливість у 2011 році висунути колектив вчених ДонНТУ на здобуття Державної премії України і галузі освіти.
З 1996 року у Донецькому національному технічному університеті відкрита і успішно діє магістратура державного управління, в якій для органів виконавчої влади і місцевого самоврядування за 15 років підготовлено 1142 магістри за спеціальністю “Державна служба”. Викладацький корпус 100 кафедр і сорока їх філій, структурних підрозділів III-ІV рівня акредитації нараховує 1538 чол., серед них: 1 член-кореспондент НАН України, 49 академіків і членів-кореспондентів галузевих академій, 25 заслужених діячів науки і заслужених працівників освіти України, 3 заслужених винахідники України, 3 заслужених тренери України, 1 заслужений шахтар України, 133 докторів наук, професорів і 672 кандидатів наук, доцентів.
На основі багаторічної теоретичної і експериментальної діяльності склалися 10 відомих в Україні та за її межами наукових шкіл в галузях: геологія, геоінформатика, гірництво, металургія і металознавство, машинобудування, електромеханіка і автоматизація, енергетика і електротехніка, хімічна технологія та екологія, комп’ютерна інженерія, економіка. Вчені університету внесли значний внесок у розвиток вітчизняної і світової науки, збагативши її важливими винаходами і фундаментальними розробками. Тільки за останні роки сім вчених ДонНТУ стали лауреатами Державних премій України. Результати восьми фундаментальних досліджень професорів університету зареєстровані як наукові відкриття.
За роки існування ВНЗ отримано 4700 авторських свідоцтв СРСР і патентів на винаходи, з них 690 винаходів зі студентами, 110 патентів за кордоном і продано 12 ліцензій закордонним фірмам. Також отримано 615 патентів України на винаходи, 120 патентів на корисні моделі, 3 свідоцтва на товарний знак. Впроваджено в народному господарстві 600 винаходів. У 2009-2010 роках співробітники університету виконали та впровадили 9 розробок регіонального та 1 міського призначення.
В 2009 році вчені ДонНТУ одержали найвищу нагороду «Святий Георгій» на міжнародному форумі «Високі технології XXI століття, якій відбувався у Москві. За дорученням Донецької облдержадміністрації ДонНТУ є головною організацією з виконання державного доручення щодо розробки «Комплексної програми соціального та економічного розвитку Донбасу до 2020 р.». Багато положень цієї програми повністю чи частково вже реалізується підприємствами Донецького регіону.
В університеті сформувалася та успішно працює комплексна система організації та підвищення ефективності науково-технічної творчості студентів. Починаючі з середини вісімдесятих років минулого сторіччя і дотепер, ДонНТУ щорічно займає одне з перших місць у групі технічних ВНЗ. Якість інженерної підготовки двічі відзначалася і на світовому рівні: на всесвітніх конгресах з інженерної освіти у 1995 р. – бронзовою медаллю, а у 2000 р. – срібною медаллю.
У 2009-2010 роках за підсумками Всеукраїнських олімпіад студенти університету отримали 89 призових місць. Це один з найкращих показників серед всіх вузів України. Призерами та переможцями міжнародних олімпіад стали 119 студентів. Переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт стали 115 студентів, Міжнародного конкурсу – 38 студентів. 1 студентська наукова робота нагороджена премією НАН України і 2 роботи відзначені Похвальною грамотою НАН України.
ДонНТУ – визнаний в світі вищий навчальний заклад, який активно здійснює міжнародне науково-технічне співробітництво з понад 70 відомими університетами із 20 країн світу і 30 зарубіжними фірмами, є членом 22 провідних міжнародних освітніх організацій, серед яких “Асоціація Європейських Університетів” (Женева, Швейцарія), “Міжнародний центр Інженерної Освіти при ЮНЕСКО” (Мельбурн, Австралія), “Європейське товариство інженерної освіти”. В університеті розроблена та успішно впроваджується комплексна програм інтеграції в національну та міжнародну систему освіти.
ДонНТУ – один із засновників Асоціації технічних університетів України, має 75 договорів про співпрацю з міжнародними організаціями, ВНЗ та підприємствами. Тільки у 2010 році партнерами ДонНТУ стали 2 російських і 2 французьких ВНЗ. У продовж цього року більш ніж 230 представників ДонНТУ були відряджені в 18 країн світу, студентами і викладачами університету було отримано 120 грантів. Університет веде підготовку фахівців за 36 напрямами, які включають 65 спеціальностей III і IV рівнів акредитації, а також за 17 спеціальностями I рівня акредитації.
На цей час в ДонНТУ навчається понад 24 тис. студентів та слухачів. Підготовка науково-педагогічних кадрів через аспірантуру та докторантуру здійснюється в ДонНТУ за 46 та 36 спеціальностями відповідно. Працівники університету щорічно захищають 6-8 докторських та 25-30 кандидатських дисертацій. Функціонує 7 спеціалізованих рад з захисту дисертацій на здобуття наукових ступенів, з яких 5 – докторські та 2 – кандидатські. Університет вкладає значні кошти у збереження і розвиток матеріальної бази, створення сучасних телекомунікаційних та інформаційних технологій. У складі матеріально-технічної бази ДонНТУ 31 навчальний і лабораторний корпус, 7 майстерень, 19 гуртожитків, 4 спортивних комплекси, 3 стадіони, спортивний манеж, басейн, 6 студентських їдалень, 8 медичних пунктів, два оздоровчих комплекси.
На цей час ДонНТУ будує сучасний інформаційно-бібліотечний центр загальною площею близько 10000м2. В навчальний процес впроваджено понад 1800 комп’ютерних місць. Створена одна з найбільш розвинених в Україні корпоративна комп’ютерна мережа. Вона поєднує понад 1700 комп’ютерів і понад 25 серверів, розташованих у 9 навчальних корпусах. Мережа має вихід у INTERNET через 2 зовнішніх канали. У найбільш насичених комп’ютерною технікою корпусах прокладені оптико-волоконні лінії зв’язку.
ДонНТУ є регіональним центром наукової мережі URAN, через яку університет інтегровано до науково-освітнього інформаційного простору України і приєднано до європейської науково-освітньої мережі GEANT 2. Завдяки цьому працівники мають якісно новий рівень доступу до загальноєвропейських наукових і освітніх інформаційних ресурсів. Університет є членом Української Академічної Grid Ініціативи – UAGI, що дозволить дослідникам ДонНТУ мати доступ до надпотужних обчислювальних ресурсів Європи і України.
Згідно з рейтингами ВНЗ України, що проводять Міністерство освіти і науки України та інші установи, ДонНТУ стабільно займає високі місця. Так, у загальнонаціональному рейтингу «Компас», у якому беруть участь 234 українських ВНЗ III-IV рівнів акредитації, ДонНТУ входить до п’ятірки найкращих ВНЗ України. У регіональному рейтингу вищих навчальних закладів сходу України ДонНТУ вийшов у лідери. Це визнання роботодавців на підставі оцінки відповідності знань та навичок випускників університету запитам ринку праці.
2. Структура Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» До складу університету входять 6 інститутів, 22 факультети, магістратура державного управління, 5 технікумів, підготовче відділення для іноземних громадян, 3 навчальних центри (підвищення кваліфікації кадрів, підготовки до вступу до ВНЗ, дистанційного навчання), кафедра військової підготовки, науково-дослідна частина, 2 проблемні лабораторії, науково-технічна бібліотека з фондом понад 1,9 млн. томів, німецький читальний зал Гете-інституту.
Таблиця № 1. Структурні підрозділи Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет»
№ з/п | Структурні підрозділи | Факультети |
1 | Донецький національний технічний університет (базовий ВНЗ) 83001, м. Донецьк, вул. Артема, 58 |
|
Інститут гірництва та геології | Гірничій факультет | |
Гірничо-геологічний факультет | ||
Фізико-металургійний факультет | ||
Факультет екології та хімічної технології | ||
Факультет інженерної механіки та машинобудування | ||
Електротехнічний факультет | ||
Факультет комп’ютерних наук і технологій | ||
Факультет комп’ютерних інформаційних технологій і автоматики | ||
Факультет радіотехніки та спеціальної підготовки | ||
Навчально-науковий інститут “Вища школа економіки і менеджменту” | Факультет економіки | |
Факультет менеджменту | ||
Інститут міжнародного співробітництва | Німецький технічний факультет | |
Французький технічний факультет | ||
Факультет по навчанню іноземних студентів | ||
Інститут післядипломної освіти | Факультет перепідготовки кадрів | |
Заочний факультет | ||
2 | Автомобільно-дорожний інститут Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет” 84646, Донецька область, м. Горлівка, вул. Кірова, 51 |
|
Факультет автомобільного транспорту | ||
Факультет автомобільних шляхів | ||
Факультет економіки і управління | ||
Факультет транспортних технологій | ||
3 | Красноармійський індустріальний інститут Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет” 85300, Донецька область, м. Красноармійськ, площа Шибанкова, 2 |
|
Факультет технології і організації виробництва | ||
Факультет дистантного і заочного навчання | ||
4 | Артемівський індустріальний технікум Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет” 84509, Донецька область, м. Артемівськ, вул. Чайковського, 63 |
|
5 | Горлівський автодорожний технікум Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет” 84601, Донецька область, м. Горлівка, проспект Леніна, 5 |
|
6 | Зуївський енергетичний технікум Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет” 86783, Донецька область, м. Зугрес, вул. Станційна, 1 |
|
7 | Костянтинівський індустріальний технікум Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет” 84509, Донецька область, м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 168 |
|
8 | Харцизький металургійний технікум Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет” 86700, Донецька область, м. Харцизьк, вул. Нахімова, 32А |
3. Перелік напрямів підготовки і спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання у Державному вищому навчальному закладі «Донецький національний технічний університет»
3.1. Галузі знань і спеціальності, за якими здійснюється підготовка молодших спеціалістів
Галузь знань | Спеціальність | |||
№ з/п | Шифр | Назва | Шифр | Назва |
1 | 0201 | Культура | 5.02010501 | Діловодство |
2 | 0305 | Економіка та підприємництво | 5.03050401 | Економіка підприємства |
5.03050702 | Комерційна діяльність | |||
5.03050801 | Фінанси і кредит | |||
5.03050901 | Бухгалтерський облік | |||
3 | 0306 | Менеджмент і адміністрування | 5.03060101 | Організація виробництва |
4 | 0401 | Природничі науки | 5.04010602 | Прикладна екологія |
5 | 0504 | Металургія та матеріалознавство | 5.05040106 | Обробка металів тиском |
6 | 0505 | Машинобудування та матеріалообробка | 5.05050205 | Обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств |
5.05050206 | Обслуговування та ремонт обладнання підприємств будівельних матеріалів | |||
5.05050401 | Зварювальне виробництво | |||
7 | 0506 | Енергетика та енергетичне машинобудування | 5.05060101 | Монтаж і експлуатація теплоенергетичного устаткування теплових електростанцій |
8 | 0507 | Електротехніка та електромеханіка | 5.05070101 | Монтаж і експлуатація електроустаткування електростанцій і енергосистем |
5.05070104 | Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд | |||
9 | 0513 | Хімічна технологія та інженерія | 5.05130109 | Виробництво тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів і виробів |
10 | 0701 | Транспорт і транспортна інфраструктура | 5.07010102 | Організація перевезень і управління на автотранспорті |
5.07010602 | Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів |
3.2. Галузі знань і напрями підготовки бакалаврів
Галузь знань | Напрям підготовки | |||
№ з/п | Шифр | Назва | Шифр | Назва |
1 | 0305 | Економіка та підприємництво | 6.030501 | Економічна теорія |
6.030502 | Економічна кібернетика | |||
6.030503 | Міжнародна економіка | |||
6.030504 | Економіка підприємства | |||
6.030505 | Управління персоналом та економіка праці | |||
6.030507 | Маркетинг | |||
6.030508 | Фінанси і кредит | |||
6.030509 | Облік і аудит | |||
2 | 0306 | Менеджмент і адміністрування | 6.030601 | Менеджмент |
3 | 0401 | Природничі науки | 6.040103 | Геологія |
6.040106 | Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування | |||
4 | 0501 | Інформатика та обчислювальна техніка | 6.050101 | Комп’ютерні науки |
6.050102 | Комп’ютерна інженерія | |||
6.050103 | Програмна інженерія | |||
5 | 0502 | Автоматика та управління | 6.050201 | Системна інженерія |
6.050202 | Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології | |||
6 | 0503 | Розробка корисних копалин | 6.050301 | Гірництво |
6.050303 | Переробка корисних копалин | |||
7 | 0504 | Металургія та матеріалознавство | 6.050401 | Металургія |
6.050403 | Інженерне матеріалознавство | |||
8 | 0505 | Машинобудування та матеріалообробка | 6.050502 | Інженерна механіка |
6.050503 | Машинобудування | |||
9 | 0506 | Енергетика та енергетичне машинобудування | 6.050601 | Теплоенергетика |
10 | 0507 | Електротехніка та електромеханіка | 6.050701 | Електротехніка та електротехнології |
6.050702 | Електромеханіка | |||
11 | 0508 | Електроніка | 6.050802 | Електронні пристрої та системи |
12 | 0509 | Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв’язок | 6.050901 | Радіотехніка |
6.050903 | Телекомунікації | |||
13 | 0510 | Метрологія, вимірювальна техніка та інформаційно-вимірювальні технології | 6.051002 | Метрологія, стандартизація та сертифікація |
6.051003 | Приладобудування | |||
14 | 0513 | Хімічна технологія та інженерія | 6.051301 | Хімічна технологія |
15 | 0601 | Будівництво та архітектура | 6.060101 | Будівництво |
16 | 0701 | Транспорт і транспортна інфраструктура | 6.070101 | Транспортні технології (за видами транспорту) |
6.070106 | Автомобільний транспорт | |||
17 | 0801 | Геодезія та землеустрій | 6.080101 | Геодезія, картографія та землеустрій |
18 | 1701 | Інформаційна безпека | 6.170102 | Системи технічного захисту інформації |
3.3. Галузі знань і спеціальності, за якими оголошено прийом на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста і магістра
Галузь знань | Спеціальність | |||
№ з/п | Шифр | Назва | Шифр | Назва |
1 | 0305 | Економіка та підприємництво | 7.03050101 | Економічна теорія |
8.03050101 | ||||
7.03050201 | Економічна кібернетика | |||
8.03050201 | ||||
7.03050301 | Міжнародна економіка | |||
8.03050301 | ||||
7.03050401 | Економіка підприємства | |||
8.03050401 | ||||
7.03050501 | Управління персоналом та економіка праці | |||
8.03050501 | ||||
7.03050801 | Фінанси і кредит | |||
8.03050801 | ||||
7.03050901 | Облік і аудит | |||
8.03050901 | ||||
2 | 0306 | Менеджмент і адміністрування | 7.03060101 | Менеджмент організацій і адміністрування |
8.03060101 | ||||
8.03060102 | Менеджмент інноваційної діяльності | |||
7.03060104 | Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності | |||
8.03060104 | ||||
3 | 0401 | Природничі науки | 7.04010301 | Геологія |
8.04010301 | ||||
7.04010601 | Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування | |||
8.04010601 | ||||
4 | 0501 | Інформатика та обчислювальна техніка | 7.05010101 | Інформаційні управляючі системи та технології |
8.05010101 | ||||
7.05010105 | Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг | |||
8.05010105 | ||||
7.05010201 | Комп’ютерні системи та мережі | |||
8.05010201 | ||||
7.05010202 | Системне програмування | |||
8.05010202 | ||||
7.05010203 | Спеціалізовані комп’ютерні системи | |||
8.05010203 | ||||
7.05010302 | Інженерія програмного забезпечення | |||
8.05010302 | ||||
5 | 0502 | Автоматика та управління | 7.05020101 | Комп’ютеризовані системи управління та автоматика |
8.05020101 | ||||
7.05020201 | Автоматизоване управління технологічними процесами | |||
8.05020201 | ||||
6 | 0503 | Розробка корисних копалин | 7.05030101 | Розробка родовищ та видобування корисних копалин |
8.05030101 | ||||
7.05030102 | Шахтне і підземне будівництво | |||
8.05030102 | ||||
7.05030103 | Буріння свердловин | |||
8.05030103 | ||||
7.05030104 | Маркшейдерська справа | |||
8.05030104 | ||||
7.05030301 | Збагачення корисних копалин | |||
8.05030301 | ||||
7 | 0504 | Металургія та матеріалознавство | 7.05040101 | Металургія чорних металів |
8.05040101 | ||||
7.05040102 | Металургія кольорових металів | |||
8.05040102 | ||||
7.05040104 | Обробка металів тиском | |||
8.05040104 | ||||
7.05040106 | Промислова теплотехніка | |||
8.05040106 | ||||
7.05040301 | Прикладне матеріалознавство | |||
8.05040301 | ||||
7.05040304 | Металознавство | |||
8.05040304 | ||||
7.05040305 | Термічна обробка металів | |||
7.05040305 | ||||
8 | 0505 | Машинобудування та матеріалообробка | 7.05050201 | Технології машинобудування |
8.05050201 | ||||
7.05050205 | Гідравлічні машини, гідроприводи та гідро пневмоавтоматика | |||
8.05050205 | ||||
7.05050301 | Металорізальні верстати та системи | |||
8.05050301 | ||||
7.05050308 | Підйомно-транспортні, дорожні, меліоративні машини і обладнання | |||
8.05050308 | ||||
7.05050309 | Гірничі машини та комплекси | |||
8.05050309 | ||||
7.05050311 | Металургійне обладнання | |||
8.05050311 | ||||
7.05050315 | Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів | |||
8.05050315 | ||||
9 | 0506 | Енергетика та енергетичне машинобудування | 7.05060101 | Теплоенергетика |
8.05060101 | ||||
7.05060103 | Теплові електричні станції | |||
8.05060103 | ||||
7.05060105 | Енергетичний менеджмент | |||
8.05060105 | ||||
10 | 0507 | Електротехніка та електромеханіка | 7.05070101 | Електричні станції |
8.05070101 | ||||
7.05070102 | Електричні системи і мережі | |||
8.05070102 | ||||
7.05070103 | Електротехнічні системи електроспожівання | |||
8.05070103 | ||||
7.05070204 | Електромеханічні системи автоматизації та електропривод | |||
8.05070204 | ||||
7.05070205 | Електромеханічні системи геотехнічних виробництв | |||
8.05070205 | ||||
11 | 0508 | Електроніка | 7.05080202 | Електронні системи |
8.05080202 | ||||
12 | 0509 | Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв’язок | 7.05090103 | Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси |
8.05090103 | ||||
7.05090302 | Телекомунікаційні системи та мережі | |||
8.05090302 | ||||
13 | 0510 | Метрологія, вимірювальна техніка та інформаційно-вимірювальні технології | 7.05100304 | Прилади і системи екологічного моніторингу |
8.05100304 | ||||
14 | 0513 | Хімічна технологія та інженерія | 7.05130104 | Хімічні технології тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів |
8.05130104 | ||||
7.05130105 | Хімічні технології палива та вуглецевих матеріалів | |||
8.05130105 | ||||
7.05130108 | Хімічні технології високомолекулярних сполук | |||
8.05130108 | ||||
15 | 0601 | Будівництво та архітектура | 7.06010105 | Автомобільні дорогі і аеродроми |
8.05010105 | ||||
16 | 0701 | Транспорт і транспортна інфраструктура | 7.07010102 | Організація перевезень і управління на транспорті |
8.07010102 | ||||
7.07010104 | Організація і регулювання дорожнього руху | |||
8.07010104 | ||||
7.07010601 | Автомобілі та автомобільне господарство | |||
8.07010601 | ||||
17 | 0801 | Геодезія та землеустрій | 7.08010101 | Геодезія |
8.08010101 | ||||
7.08010103 | Землеустрій та кадастр | |||
8.08010103 | ||||
7.08010105 | Геоінформаційні системи і технології | |||
8.08010105 | ||||
18 | 1501 | Державне управління | 8.15010005 | Державна служба |
19 | 1701 | Інформаційна безпека | 7.17010201 | Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки |
8.17010201 | ||||
20 | 1801 | Специфічні категорії | 7.18010001 | Якість, стандартизація та сертифікація |
8.18010010 | ||||
8.18010012 | Управління інноваційною діяльністю |
3.4. Перелік наукових спеціальностей, за якими в ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» відкрити аспірантура і докторантура
№ з/п | Шифр | Назва | Підрозділ, у якому здійснюється підготовка | |
1. | 01.04.07 | Фізика твердого тіла | аспірантура | докторантура |
2. | 01.05.02 | Математичне моделювання та обчислювальні методи (технічні науки) | аспірантура | |
3. | 02.00.01 | Неорганічна хімія | аспірантура | докторантура |
4. | 02.00.03 | Органічна хімія | аспірантура | |
5. | 02.00.04 | Фізична хімія | аспірантура | |
6. | 04.00.11 | Геологія металевих і неметалевих корисних копалин | аспірантура | докторантура |
7. | 05.01.01 | Прикладна геометрія, інженерна графіка | аспірантура | докторантура |
8. | 05.02.01 | Матеріалознавство | аспірантура | докторантура |
9. | 05.02.02 | Машинознавство | аспірантура | |
10. | 05.02.08 | Технологія машинобудування | аспірантура | докторантура |
11. | 05.03.01 | Процеси механічної обробки, верстати та інструменти | аспірантура | докторантура |
12. | 05.03.05 | Процеси та машини обробки тиском | аспірантура | докторантура |
13. | 05.05.03 | Двигуни та енергетичні установки | аспірантура | докторантура |
14. | 05.05.06 | Гірничі машини | аспірантура | докторантура |
15. | 05.05.08 | Машини металургійного виробництва | аспірантура | докторантура |
16. | 05.05.13 | Машини та апарати хімічних виробництв | аспірантура | докторантура |
17. | 05.09.01 | Електричні машини і апарати | аспірантура | докторантура |
18. | 05.09.03 | Електротехнічні комплекси та системи | аспірантура | докторантура |
19. | 05.13.05 | Комп’ютерні системи та компоненти | аспірантура | докторантура |
20. | 05.13.06 | Інформаційні технології | аспірантура | |
21. | 05.13.07 | Автоматизація процесів керування | аспірантура | докторантура |
22. | 05.14.02 | Електричні станції, системи і мережі | аспірантура | докторантура |
23. | 05.14.06 | Технічна теплофізика і промислова теплоенергетика | аспірантура | докторантура |
24. | 05.15.01 | Маркшейдерія | аспірантура | докторантура |
25. | 05.15.02 | Підземна розробка родовищ корисних копалин | аспірантура | докторантура |
26. | 05.15.04 | Шахтне та підземне будівництво | аспірантура | докторантура |
27. | 05.15.08 | Збагачення корисних копалин | аспірантура | |
28. | 05.15.09 | Геотехнічна та гірнича механіка | аспірантура | докторантура |
29. | 05.16.01 | Металознавство і термічна обробка металів | аспірантура | докторантура |
30. | 05.16.02 | Металургія чорних і кольорових металів та спеціальних сплавів | аспірантура | докторантура |
31. | 05.17.07 | Хімічна технологія палива і пально-мастильних матеріалів | аспірантура | докторантура |
32. | 05.22.01 | Транспортні системи | аспірантура | |
33. | 05.24.01 | Геодезія, фотограмметрія та картографія | аспірантура | докторантура |
34. | 05.24.04 | Кадастр та моніторинг земель | аспірантура | |
35. | 05.26.01 | Охорона праці | аспірантура | докторантура |
36. | 08.00.01 | Економічна теорія та історія економічної думки | аспірантура | докторантура |
37. | 08.00.03 | Економіка та управління національним господарством | аспірантура | докторантура |
38. | 08.00.04 | Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) | аспірантура | докторантура |
39. | 08.00.05 | Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка | аспірантура | докторантура |
40. | 08.00.07 | Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика | аспірантура | |
41. | 08.00.09 | Бухгалтерський облік, аналіз та аудит | аспірантура | докторантура |
42. | 09.00.03 | Соціальна філософія та філософія історії | аспірантура | докторантура |
43. | 09.00.04 | Філософська антропологія, філософія культури | аспірантура | докторантура |
44. | 13.00.04 | Теорія і методика професійної освіти | аспірантура | |
45. | 21.06.01 | Екологічна безпека (технічні науки) | аспірантура | докторантура |
46. | 24.00.02 | Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення | аспірантура | докторантура |
4. Середня вартість навчання для громадян України у 2010 / 2011 навчальному році
Освітньо-кваліфікаційний рівень | Вартість навчання (грн. на рік) | |
Денна форма навчання | Заочна форма навчання | |
Бакалавр | 8100 | 4400 |
Спеціаліст | 11983 | 7250 |
Магістр | 12353 | 8200 |
Вартість навчання в аспірантурі і докторантурі (грн. на рік) | ||
Аспірантура | 15 000 | 11 000 |
Докторантура | 20 000 | – |
5. Юридичні підстави для здійснення освітньої діяльності:
Ліцензія АВ № 506591 від 10.03.2010 р.
Сертифікат РД-IV № 058478 від 10.03.2010 р.
6. Контактна інформація ДонНТУ
Юридична адреса: 83001, м. Донецьк, вул. Артема, 58.
Поштова адреса: 83001, м. Донецьк, вул. Артема, 58.
e-mail: info@dgtu.donetsk.ua
адреса Web-сайту: http://donntu.edu.ua